| Styl: | Nowoczesne |
| Przeznaczenie: | Hotele,obiekty publiczne, Holl/Korytarz, Biuro, Salon |
| Rodzaj trzonka żarówki: | zintegrowane |
| Źródło światła w zestawie: | Tak |
| Źródło światła: | LED - zintegrowany |
| Moc oprawy: | 8W LED |
| Barwa światła : | 2700K |
| Współczynnik oddawania barw (CRI): | CRI>90 |
| Strumień światła: | 905 lm |
| Napięcie zasilania: | 230V |
| Zasilacz: | w komplecie., 350 mA |
| Producent: | VIBIA |
| Wysokość (cm): | 40 |
| Długość (cm): | 70 |
| Głębokość (cm): | 8 |
| Stopień ochrony IP: | IP20 |
| Kolor producenta: | 66 MATT LIGHT GREY LACQUER |
| Materiał: | aluminium, stal, PC poliwęglan (polycarbonate ang.) |
| Klasa energetyczna EEL: | A+ szczegóły |
| Ilość punktów świetlnych: | 1 |
| Kolor pełna nazwa: | szary |