Strona korzysta z plików cookies w celu poprawienia jakości usług zgodnie z Polityką Cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.
Na zakładkach powyżej możesz wybrać odpowiedni dział sklepu.

Lampy stojące

 

Lampy stojące

Lampy stojące to doskonała propozycja dla osób, które szukają oświetlenia nastrojowego, dobrze oświetlającego wybrane miejsce, a także dekoracyjnego.
Dużą popularnością cieszą się stojące lampy, których głównym zadaniem jest bycie oświetleniem dodatkowym. W tym przypadku jest szerokie pole do popisu pod względem wyboru mocy źródła. Tam, gdzie potrzebujemy oświetlić miejsce do czytania, polecamy lampę stojącą o większej mocy i o dobrej jakości źródła led. Takie lampy są też doskonałym uzupełnieniem światła głównego. Dzięki połączeniu lampy głównej i bocznej uzyskamy dobre i wystarczające oświetlenie pomieszczenia.

Lampy stojące do sypialni

W przypadku wyboru lamp stojących do sypialni, polecamy modele o mniejszej mocy, które stworzą przytulną atmosferę. Będą również doskonałą ozdobą sypialni.

Lampy stojące do salonu

Salon dzięki lampom stojącym do salonu może wiele zyskać na swej atrakcyjności. Odpowiednie oświetlenie stworzy klimat, o jakim marzysz. Lampa stojąca do salonu posłuży Ci także do wydzielenia przestrzeni, np. odseparowanie przestrzeni biurkowej od kanapy.
 

Jaką lampę stojącą wybrać?

Jako firma z 30-letnim doświadczeniem zawsze polecamy kierować się własnym gustem, a także jakością wykonania produktu. Często zdarza się, że elementy metalowe lampy są słabej jakości, a części plastikowe po jakimś czasie pękają. Ważne jest też dopasowanie do stylu w danym wnętrzu. U nas możecie filtrować daną kategorię produktową według stylu, np. lampy stojące nowoczesne.
Pamiętajmy jeszcze o odpowiednim wyborze źródła światła – dla tych, którzy myślą o energooszczędnym rozwiązaniu, polecamy żarówki led.
 

Popularne kategorie w dziale Lampy stojące
 

lampy stołowe lampki nocne lampy biurkowe
gabinetowe lampy podłogowe