Strona korzysta z plików cookies w celu poprawienia jakości usług zgodnie z Polityką Cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.
Na zakładkach powyżej możesz wybrać odpowiedni dział sklepu.

ŚNIADANIE Z ARCHITEKTAMI

Chciałbyś dowiedzieć się więcej o oświetleniu i spędzić miło czas w nieformalnym otoczeniu?
W takim razie nasze bezpłatne Śniadanie dla Architektów jest dla Ciebie! Gwarantujemy pyszne słodkości, dobrą kawę oraz wisienkę na torcie w postaci nagród do wylosowania: gadżety firmy Kartell. Zapraszamy Ciebie! Zgłoś się na: koma@koma.lux.pl

Szkolenie jest bezpłatne. Osoby chętne prosimy o kontakt na e-mail: koma@koma.lux.pl.

Gwarantujemy:
- nieformalną atmosferę
- sporą dawkę wiedzy od BPM
- pyszne śniadanie i dobrą kawę
- nagrody: gadżety firmy Kartell

Serdecznie zapraszamy!

   

Projektowanie oświetlenia Gdańsk

Skorzystaj z naszej pomocy przy doborze oświetlenia do inwestycji i realizacji projektów klientów indywidualnych.

Atrakcyjne warunki współpracy, liczne szkolenia, oraz dostęp do dodatkowych materiałów to korzyści jakie możecie Państwo zyskać nawiązując współpracę z naszą firmą.
Na miejscu mogą Państwo zapoznać się ze zdjęciami aranżacji, próbnikami kolorów i materiałów oraz skorzystać z fachowej rady naszych specjalistów. Potrafimy według Państwa koncepcji dobrać najbardziej optymalne oświetlenie. Przy obecnym tempie zmieniających się trendów, warto skorzystać z rad osób, posiadających doświadczenie w branży oraz znajomość technik oświetlenia.

Jesteśmy liderem na trójmijskim rynku oświetleniowych od ponad 28 lat!

Nasz dział projektowy to wyspecjalizowana grupa inżynierów, posiadająca doświadczenie, umiejętności projektowania i wizualizacji. To zespół profesjonalistów, dla których kreowanie aranżacji jest pasją oraz życiowym hobby. Dzięki czemu Macie Państwo zapewnione wsparcie na każdym etapie realizacji projektu.

W naszych salonach firmowych w Trójmieście i Warszawie znajdują się wydzielone miejsca, w których w swobodny sposób możemy omówić założenia, koncepcje oraz spostrzeżenia na temat projektu. Dodatkowo w naszym salonie/showroomie w Gdyni przy ul. Kaczewskiej możemy udostępnić Państwu osobne pomieszczenie, umożliwiające opracowywanie projektu z Klientem przy pomocy naszych Specjalistów.

By ułatwić Państwu poruszanie się po naszej witrynie internetowej, jako jedyni na naszej stronie internetowej podzieliliśmy naszą ofertę na trzy kategorie:
Modern & Design – to propozycja wyselekcjonowanych opraw dla Klienta ceniącego sobie wygodę, oryginalność a przede wszystkich wysoką jakość produktów. To dział dla prawdziwych koneserów, doceniających dobry design.
Market i Outlet – w tym dziale znajdziecie Państwo oprawy popularnych producentów, których cechuje wysoka jakość, wygląd ale co najważniejsze niska cena. W tym miejscu znajdują się również „perełki” markowych producentów występujące jako ostatnie sztuki czy będące końcówkami serii kolekcji lamp które można nabyć w atrakcyjnych cenach.
Wyposażenie Wnętrz – to bogata oferta mebli i dodatków spełniające najbardziej wygórowane oczekiwania - zarówno dla miłośników ponadczasowej klasyki jak i wielbicieli współczesnego modernizmu.

Podział ten powstał ze względu na różne oczekiwania i zasobności Klientów.

Współpraca z Koma Oświetlenie może przyczynić się również do poprawy jakości i zadowolenia Państwa Klientów - co będzie naszym wspólnym sukcesem na koniec realizacji.

Gwarancja zadowolenia Waszego klienta to Wasz sukces a dla nas kolejna realizacja.

Zapraszamy do współpracy w przypadku dużych inwestycji jak i projektów dla klienta indywidualnego.

Zobacz nasze wybrane realizacje
:


Oferujemy kompleksowe oświetlenie:
• domu
• biura
• restauracji
• hotelu
• obiektów architektonicznych

Skontaktuj się z nami