Strona korzysta z plików cookies w celu poprawienia jakości usług zgodnie z Polityką Cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.
Na zakładkach powyżej możesz wybrać odpowiedni dział sklepu.

Lampki nocne

 
  1. Lampki nocne - jaką lampkę nocną wybrać
  2. Jaka żarówka do lampki nocnej
  3. Lampki nocne do sypialni - idealny sposób na poprawę nastrojuLampki nocne
- jaką lampkę nocną wybrać


Lampki nocne to doskonała propozycja do sypialni.
Stanowią funkcjonalne i dekoracyjne rozwiązanie. Warto wybrać lampkę nocną, która będzie połączeniem tych dwóch cech. Funkcjonalność to odpowiednia moc światła, to też odpowiedni kształt, dzięki któremu lampka nie spadnie nam ze stolika nocnego. To także odpowiedni kolor światła - my polecamy ciepłe światło, będące odpowiednikiem światła dziennego.
Z kolei dzięki walorom estetycznym lampki nocne, będzie ona miłą dekoracją naszego wnętrza. Co więcej, stanie się naszym ulubionym, personalnym dodatkiem.

Jaka żarówka do lampki nocnej?


Wybierając żarówkę do lampy nocnej, pod uwagę należy wziąć: moc żarówki, typ trzonku żarówki, temperaturę barwową, jej wzór.
W przypadku mocy żarówki polecamy żarówki emitujące delikatne i ciepłe światło o mocy 10 - 20 W.
Bardzo ważne jest odpowiednie dopasowanie trzonku żarówki, ponieważ źle dobrany trzonek nie będzie pasować do oprawy. Popularne trzonki to: E14, E27, GU10, G9.
Do sypialni polecamy temparaturę barwową między 3000-3300 K, co zapewni ciepłe światło i w efekcie pozwoli stworzyć miłą atmosferę w sypialni.
Wzór żarówki to istotna kwestia, jeżeli zależy nam na dopasowaniu do stylu panującego we wnętrzu.
U nas znajdziecie żarówki rustykalne, które będą świetnie pasować zarówno do wnętrz w klimacie vintage, jak i industrialnych.

 

Lampki nocne do sypialni

- idealny sposób na poprawę nastroju


Idealne lampy nocne do sypialni stworzą ciepłą atmosferę. Dzięki niej pomieszczenie stanie się ulubionym pokojem, w którym można oddać się czytaniu ulubionej książki, słuchaniu muzyki, czy po prostu odpoczywaniu po pracy. 
W naszym sklepie znajdziecie lampki nocne o różnej mocy świecenia w zależności od potrzeb.
Możecie wybierać między różnymi kształtami, kolorami, stylami.