Strona korzysta z plików cookies w celu poprawienia jakości usług zgodnie z Polityką Cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.
Na zakładkach powyżej możesz wybrać odpowiedni dział sklepu.

Lightstrip taśmy led, philips hue

Taśma świetlna Hue IP67 19W 230V 2m + zasilacz

taśma świetlna Hue IP67 Lightstrip PHILIPS
Indeks: 69437    |   Nr. katalogowy: 8718696804773

Cechy wyrózniajace taśmy Philips Hue:

  • Elastyczna taśma oświetleniowa umożliwiająca kształtowanie i wyginanie
  • Całkowicie elastyczna, zewnętrzna 5-metrowa taśma oświetleniowa umożliwia kształtowanie i zginanie w żądany sposób. Możesz poprowadzić równą ścieżkę przed domem lub utworzyć ciekawe kształty na ścianie lub kolumnie. Załączone klipsy i wkręty pozwalają na montaż w dowolnym miejscu. 
  • Ponad 16 milionów kolorów i 50 000 odcieni ciepłego i chłodnego białego światła pozwala udekorować zarówno przestrzeń zewnętrzną, jak i wnętrze, bez względu na to, czy oświetlasz ścieżkę, czy korzystasz z reflektorów na patio.
  • Zewnętrzna taśma oświetleniowa może wytrzymać wszystkie warunki pogodowe, od małych kałuż wody do ulewy, która trwa wiele godzin.
  • Zewnętrzna taśma oświetleniowa Philips Hue jest pokryta specjalną powłoką, która rozprasza emitowane światło białe lub kolorowe. Nie ma potrzeby ukrywania taśmy oświetleniowej, niezależnie od tego, czy używasz go do oświetlenia bezpośredniego czy rozproszonego – będziesz widzieć wyłącznie czyste światło.
  • Zestaw zawiera wszystkie niezbędne elementy, w taśmę świetlną i zasilacz do zastosowań zewnętrznych. Jedyne co musisz zrobić to rozpakować, zainstalować gdzie chcesz i włączyć.  Uwaga! Taśmy nie wolno skracać.
  • Sterowanie oświetleniem za pomocą aplikacji Philips Hue, ustawianie regulatorów czasowych, procedur, dodawanie lub usuwanie świateł itp. Pełny zakres inteligentnego sterowania i funkcji wymagane jest podłączenie tego produktu do mostka Hue*Mostek Hue jest sprzedawany oddzielnie.

 

Przeznaczenie:Ogród
Źródło światła w zestawie:Tak
Źródło światła:LED - zintegrowany
Moc źródła:1x37,5W
Barwa światła :2000-6500K, 16 mln kolorów
Strumień światła:1500 lm w wersji 2200K ; 1550 lm w wersji 2700K ; 1650 lm w wersji 4000K ; 1810 lm w wersji 6500K
Średnia żywotność:25 000 godz
Napięcie zasilania:220-240V
Wysokość (cm):1,1
Długość (cm):199
Producent:PHILIPS
Szerokość (cm):2
Stopień ochrony IP:IP67
Materiał:silikon
Funkcja ściemniania:Poprzez aplikacje Hue-Philips
Uwagi:NOWE ID 76544
Klasa energetyczna EEL:A+ szczegóły
Ilość punktów świetlnych: 1
Kolor pełna nazwa:kolorowe

Brak możliwości cięcia.


Proszę wpisać miejscowość potencjalnej dostawy.
Przyspieszy to realizację zapytania i ułatwi przydzielenie do odpowiedniego oddziału.Zostaw nam swój numer telefonu lub e-mail, na pewno odpowiemy

Rozwiąż równanie (antyspam) 3 - 1 + 10 =