58 770 47 00
Strona korzysta z plików cookies w celu poprawienia jakości usług zgodnie z Polityką Cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.
Na zakładkach powyżej możesz wybrać odpowiedni dział sklepu.

Lampy sufitowe

Wbudowane w sufit

 
 Lampy sufitowe to świetny sposób na niezwykłą aranżację wnętrza. Sprawdzają się zarówno w eleganckich pomieszczeniach, jak i w mieszkaniach urządzonych w minimalistycznym stylu. Nowoczesne oświetlenie sufitowe, jednocześnie praktyczne oraz estetyczne, zapewnia nietuzinkowy efekt wizualny.
W ofercie sklepu KOMA znajdą Państwo lampy wpuszczane w sufit, emitujące światło, które stanowić będzie subtelne, czy wręcz naturalne tło dla elementów wystroju zgromadzonych w mieszkaniu. To właśnie dzięki lampom wbudowanym w sufit trud, jaki wkładają Państwo wykończenie oraz zaaranżowanie swojej przestrzeni, zostanie wydobyty z należytym blaskiem.
Nowoczesne oświetlenie sufitowe zapewnia wnętrzu nie tylko niezwykły klimat, ale wpływa także na jego funkcjonalność. Wzmacnia ekspresywność przestrzeni lub pozwala na wyodrębnienie poszczególnych partii pomieszczenia, odpowiednio je doświetlając – szczególnie te z lamp sufitowych, które posiadają funkcję ukierunkowania strumienia światła.
Sklep KOMA oferuje lampy LED i halogenowe wpuszczane w sufit, które pozwalają na dowolne oraz swobodne konfigurowanie własnych instalacji świetlnych. Dzięki temu mogą Państwo zrealizować własną wizję oświetlenia swojej przestrzeni, wydobyć jej unikatowe cech. Lampy wbudowane w sufit sprawdzają się zarówno jako oświetlenie główne, jak również jako oświetlenie uzupełniające.