58 770 47 00
Strona korzysta z plików cookies w celu poprawienia jakości usług zgodnie z Polityką Cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.
Na zakładkach powyżej możesz wybrać odpowiedni dział sklepu.

Radio Touch - Nowa cena!

2017-12-15 15:41:43


Przedstawiamy nowy produkt w ofercie KOMA Oświetlenie. Berker Radio Touch to niewielki produkt, który zaskoczy Cię jakością dźwięku. Prkatyczna i łatwa obsługa sprawia, że staje się nieodzownym elementem Twojej codzienności. Kompaktowy rozmiar i delikatny wygląd pozwala umieścić radio niemal w każdym pomieszczeniu w domu czy mieszkaniu.


Berker Radio Touch zapewnia prostą oraz intuicyjną obsługę przy pomocy przestronnego panelu dotykowego. Mimo kompaktowej budowy radio spełnia wszystkie ważne funkcje zwykłego urządzenia – począwszy od wyszukiwania i zapisywania stacji, wyświetlacza godziny i daty, po tryb czuwania oraz budzik.

Dzięki opcjonalnej stacji dokującej iPod/iPhone oraz drugiemu głośnikowi może zmienić się w prawdziwy system stereo - w sypialni, łazience, biurze, kuchni, gdziekolwiek masz ochotę doświadczyć wielkiej przyjemności słuchania ulubionej muzyki.

Berker Radio Touch zawiera:

- Odbiornik FM
- Pamięć 8 stacji
- Wyszukiwanie automatyczne oraz manualne
- Wyświetlanie daty i czasu
- Funkcje alarmu i drzemki
- Wejście zewnętrzne np. do podłączenia odtwarzacza mp3
- Opakowanie zawiera: moduł radia oraz jeden głośnik
- Dostępne w kolorze śnieżnobiałym i stali szlachetnej we wszystkich seriach wzorniczych

Akcesoria:


- Drugi głośnik
- Stacja dokująca iPod1/iPhone
- Gniazda multimedialne w celu podłączenia zewnętrznych źródeł dźwięku

NOWA CENA!

Tylko 529 zł


WRÓĆ DO LISTY