Strona korzysta z plików cookies w celu poprawienia jakości usług zgodnie z Polityką Cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.
Na zakładkach powyżej możesz wybrać odpowiedni dział sklepu.

Praca

Przedsiębiorstwo Handlowe KOMA to jeden z liderów polskiego rynku w branży oświetleniowej, działający od 30 lat. Posiadamy sieć salonów firmowych w Trójmieście i Warszawie . Stale rozwijamy się, rozszerzając zakres działalności i wzbogacając naszą ofertę produktową.

Jeśli jesteś osobą posiadającą doświadczenie w naszej branży, ambitną, zaangażowaną w pracę i cenisz sobie pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, to jesteś osobą, którą szukamy. Firma KOMA Oświetlenie jest firmą rodzinną z unikalną historią. Dbamy o tradycję, ale też o ciągły rozwój i podwyższanie standardów. Zatrudniamy osoby, która są zaangażowane w realizację swoich działań, współtworzą pozytywną atmosferę i współdzielą swoje doświadczenie z innymi pracownikami.


Prowadzimy rekrytację ciągłą jako stały proces zbierania zgłoszeń CV wybierając intersujace nas osoby do listy rezerwowej jako potencjalnych kandydatów. Na tą chwile intersuja nas specjlisci  na stanowiskach: Specjalista ds. marketingu i obsługi strony internetowej /  specjalistę d/s  obsługi klienta z doswiadczeniem w branży oświetlenia  / Elektryka do obsługi serwisu i klienta z upranieniami i prawojazdy kat.BMiejsce pracy: Gdańsk, Gdynia

Gdańsk:
Salon Oświetlenia KOMA ul.Piastowska 13
80-332 Gdańsk
Gdynia:
Kaczewska 4
81-476 Gdynia

Proces rekrutacji:


Nasza firma korzysta z rekrutacji wewnętrznych oraz zewnętrznych. W pierwszym etapie rozsyłamy informację o wolnym etacie do naszych pracowników. Jeśli nie pojawią się kandydaci spełniający nasze oczekiwania, firma rusza z rekrutacją zewnętrzną.

Proces rekrutacji może składać się z kilku etapów. W większości stanowisk korzystamy z dwóch etapów:
1. Analiza przesłanych aplikacji oraz rozmowa telefoniczna, po której kandydat zapraszany jest na drugi etap
2. Rozmowa kwalifikacyjna z kierownikiem działu lub jeśli zaistnieje taka potrzeba z szefem firmy.

Po umówionych spotkaniach dokonujemy wyboru najlepszego kandydata. Po zakończonej rekrutacji informujemy wszystkie zaproszone osoby o rezultatach również w przypadku informacji odmownej.

Oferujemy:

  • dobre warunki płacowe
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • doskonałą atmosferę pracy w młodym zespole
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • możliwość zatrudnienia na umowę o pracę

Pełną ofertę (CV oraz list motywacyjny) z zaznaczoną nazwą stanowiska i dopiskiem "praca Gdynia" lub "praca Gdańsk" prosimy przesyłać e-mailem na rekrutacja@koma.lux.pl Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Jeśli nie znalazłeś powyżej interesującej Cię oferty, ale chciałbyś pracować w naszym zespole, prześlij CV, w tytule wpisując nazwę stanowiska. Możliwe, że niebawem będziemy szukali dodatkowych osób do naszego zespołu. Napisz na rekrutacja@koma.lux.pl