Strona korzysta z plików cookies w celu poprawienia jakości usług zgodnie z Polityką Cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.
Na zakładkach powyżej możesz wybrać odpowiedni dział sklepu.

Philips Hue

 

Philips Hue

Philips Hue to system inteligentnego oświetlenia.

Jakie korzyści daje zainstalowanie Philips Hue?

Lampami Philips Hue możesz sterować z każdego miejsca w Twoim domu, a także poza nim. Zdalne sterowanie to komfort Twojego bezpieczeństwa. Lampy Philips Hue współpracują także z innymi elementami inteligentnego systemu jak kamery, czujniki dymu, dzwonki do domu. Hue Philips możesz sterować za pomocą głosu, aplikacji mobilnej, przenośnych sterowników.


Oświetlenie Philips Hue to także oszczędność czasu i szybkość działania – jednym kliknięciem wyłączasz wszystkie światła. Jest bardzo prosty i szybki w instalacji – nie potrzebujesz pomocy fachowców czy robienia specjalnie remontu. Philips Hue mostek steruje systemem, pozwala podłączyć do 50 żarówek led, 12 akcesoriów jak np. czujnik ruchu.

Lampa Philips Hue
to także twórcza zabawa. Możesz dopasowywać kolor oświetlenia do swojego aktualnego nastroju. Stworzysz nastrojową przestrzeń, w której zmienisz kolory i intensywność światła.
Ciekawostką jest fakt, że możesz zintegrować oświetlenie z ulubioną muzyką, filmami, grami. Oświetlenie Philips Hue może towarzyszyć Ci cały dzień – będzie budzić Cię o poranku, a wieczorem tworzyć nastrojowy klimat zaaranżowany pod Twoją ulubioną rozrywkę, dobierać barwę światła do książki czytanej dziecku.

Philips hue sklep - sklep KOMA oferuje bogatą ofertę Philips Hue zarówno wśród oświetlenia wewnątrz domu, jak i również oświetlenia zewnętrznego. Lampy stojące zewnętrzne, lampy wiszące do salonu i kuchni, lampy stołowe, wpuszczane oprawy – to Ty decydujesz o swoich preferencjach. Możesz kupić samodzielne żarówki lub zintegrowane lampy led. Stylistyka lamp Philips Hue wpisuje się w każde pomieszczenie ze względu na swoją nowoczesną formę.

Stwórz swoją przestrzeń z Philips Hue.