Strona korzysta z plików cookies w celu poprawienia jakości usług zgodnie z Polityką Cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.
Na zakładkach powyżej możesz wybrać odpowiedni dział sklepu.

oprawa natynkowa

 

Oprawa natynkowa - gdy funkcjonalność i forma ma znaczenie

Zaletą lamp natynkowych jest ich uniwersalność. Ze względu na swoją formę oprawa natynkowa pasuje praktycznie do każdego wnętrza. Oświetlenie natynkowe świetnie sprawdza się w pomieszczeniach nowoczesnych, minimalistycznych. Proste formy opraw natynkowych dobrze będę się prezentować także w miejscach, w których dekoracje odgrywają ważną rolę i są wabikiem. Oświetlenie takich wnętrz aż prosi się o proste, niezwracające uwagi źródła światła.
Lampy natynkowe pasują do salonu, biura, kuchni, łazienki – tu ważne, aby pamiętać o wyborze odpowiedniego stopnia szczelności (IP). Te, które mają zwarte formy, nadają się do miejsc o zwiększonym stopniu zakurzenia, np. piwnica.
Oświetlenie natynkowe instaluje się także na zewnętrznych elewacjach domu, gdyż charakteryzują się wytrzymałą konstrukcją.
Oprawa sufitowa natynkowa doskonale sprawdzi się w wyznaczeniu poszczególnych stref domu, mieszkania. Wystarczy za pomocą np. poziomej oprawy natynkowej oddzielić salon od biura, czy też miejsce do pracy od miejsca do relaksu.
 

Lampy natynkowe – cechy które mają znaczenie

U nas znajdziecie szeroki wybór rozmiarów, kolorów i kształtów nowoczesnych lamp natynkowych. Mamy modele uznanych producentów: AqForm, Azzardo, Chors. Dużym powodzeniem cieszą się lampy natynkowe Philips. W naszej ofercie postawiliśmy przede wszystkim na lampy natynkowe led ze względu na ich energooszczędność. Moc źródła światła jest rozpięta: od 0,5 W, 5 W poprzez 9 W, 18 W , 22 W, 50 W. Zainteresowanym dużymi rozmiarami lamp technicznych polecamy producenta AqForm. W jego ofercie dostaniecie też małe rozmiary natynkowych lamp o dużej mocy źródła światła.


Lampa natynkowa
- minimalistyczna dekoracja

Lampa natynkowa ze względu na swój minimalistyczny i dopracowany wygląd, a także rodzaj materiału wykonania może pełnić we wnętrzu ozdobną rolę.
Pięknie prezentują się modele wykonane z drewna.