Strona korzysta z plików cookies w celu poprawienia jakości usług zgodnie z Polityką Cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.
Na zakładkach powyżej możesz wybrać odpowiedni dział sklepu.

Chors oświetlenie

 

Chors - nowoczesna polska marka

Chors to polska marka, która dba o swój słowiański charakter - nazwa Chors oznacza pogańskie bóstwo lunarne.
Spełnia ona najnowsze standardy w ofercie opraw o modernistycznych kształtach i innowacyjnej technologii.

Chors wyróżniają zaprojektowane przez fachowców oprawy ze szkła fusing, aluminium anodowanego oraz stali nierdzewnej. Zachwycają one nie tylko nowoczesnym wyglądem, ale także oryginalnym, dokładnym wykonaniem, gwarantującym długotrwałe użytkowanie.

Lampy Chors posiadają gwarancję wytrzymałości i jakości przy rozsądnej cenie. Dostarczają wyjątkowego oświetlenia z ledowym źródłem światła w wersji standardowej lub z możliwością ściemniania dzięki systemowi Dali.

Warto podkreślić, że producent cały czas dba o poszukiwanie nowych rozwiązań w zakresie oświetlenia. Szuka także nowych inspiracji wzorniczych. Duży nacisk kładzie na detal, gdyż to detale tworzą kształt i formę oświetlenia.
 

Chors - technologia na najwyższym poziomie


Chors to producent odpowiedzialny. Ceni sobie taką wartość jak bezpieczeństwo. Priorytetem jest odpowiedni proces technologiczny, który zapewnia bezpieczne użytkowanie oświetlenia. Chors dba o jakość emitowanego światła. Wszystkie wbudowane modele LED mają jakość światła minimum CRI≥90. Lampy posiadają specjalne układy optyczne, które umożliwiają płynną regulację kąta świecenia oraz najwyższej jakości przesłony, które idealnie rozpraszają światło jednocześnie ograniczając olśnienie.
Nowością w produkcji są diody o spectrum światła słonecznego, co daje niezwykłe walory oświetleniowe. Użytkownicy mają wrażenie obcowania w naturalnym świetle. Przy okazji warto podkreślić, że jest to bardzo energooszczędna technologia - według producenta ok. 10 krotna oszczędność  w porównaniu z żarowymi źródłami światła. 

Oświetlenie Chors to idealna propozycja dla osób, które poszukują nowych, niebanalnych rozwiązań oświetleniowych, pozwalających na komponowanie światła z formami architektonicznymi. Dzięki prostym, geometrycznym kształtom opraw światło staje się ważnym czynnikiem, kształtującym przestrzeń w biurze, klubie, galerii, hotelu, domu lub na zewnątrz, podświetlając elewacje i tarasy.