Strona korzysta z plików cookies w celu poprawienia jakości usług zgodnie z Polityką Cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.
Na zakładkach powyżej możesz wybrać odpowiedni dział sklepu.

wentylator domowy

 
Wentylatory sufitowe z oświetleniem, dostępne w sklepie KOMA, to wygodne i wielofunkcyjne produkty. Warto rozważyć zakup wentylatora domowego, szczególnie myśląc o aranżacji kuchni lub salonu. Lekkie oraz ciche urządzenia zapewniają komfort domownikom. Obroty wiatraków powodują przepływ ciepłego bądź zimnego powietrza, a więc idealnie sprawdzają się w zimne wieczory oraz w gorące, letnie dni.
Większość z wentylatorów dostępnych w naszym sklepie można obsługiwać dzięki wygodnemu pilotowi na podczerwień. Takie rozwiązanie pozwala cieszyć się komfortem, jaki zapewnia urządzenie dzięki zapewnieniu stałego przepływowi powietrza. Umożliwia także prosty i wygodny sposób sterowania jego pracą, ułatwia wybór odpowiedniego tempa pracy wiatraków oraz pozwala na zmianę kierunku ich obrotu. Dodatkowo wentylator sufitowy pozwala Państwu zaczadzić, zmniejszając koszty przeznaczane na zużycie klimatyzacji oraz ogrzewania.
Wentylator sufitowy staje się praktyczną alternatywą dla zwykłego oświetlenia, zapewniając przepływ świeżego powietrza we wnętrzu, a równocześnie zdobiąc je w ciekawy sposób. Niektóre z modeli można zamówić w wybranych przez siebie kolorach wiatraków. Wentylatory sufitowe sprawdzają się jako elementy wyposażenia biura, salonu, kuchni czy pokoju.