Strona korzysta z plików cookies w celu poprawienia jakości usług zgodnie z Polityką Cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.
Na zakładkach powyżej możesz wybrać odpowiedni dział sklepu.

taśmy led

 

Taśmy led

Taśmy LED to świetna propozycja dla osób, które pragną odmienić swoje wnętrza oraz nadać im niepowtarzalnego charakteru. Taśma ledowa nie tylko ożywi pomieszczenia, ale także stworzy indywidualny klimat. Właściwy wybór koloru taśm w ciekawy sposób podkreśli walory każdego zakątka domu lub mieszkania. Led taśma to także doskonałe rozwiązanie enerooszczędne.

Pasek Led

Pasek led może ozdobić ściany i sufity. Sprawdza się jako oświetlenie punktowe schodów, mebli, półek, blatów kuchennych czy barków. Paski led montowane są również w łazienkach, holach hotelowych. Co więcej, jeśli wykorzystamy to ciekawe oświetlenie w witrynach sklepowych, z pewnością przyciągnie ono uwagę klientów.
Dzięki dowolności w kształtowaniu taśm LED oraz zaskakującemu umieszczeniu ich, mogą stać się również oryginalnym elementem wystroju wnętrza. Aranżacje z wykorzystaniem ledów w taśmie pozwolą zwrócić uwagę na walory architektoniczne wybranej przestrzeni. Teraz już nikt nie przejdzie wobec niej obojętnie!
Dodatkową zaletą taśm LED jest ich łatwa instalacja, która pozwoli Państwu na szybkie wprowadzenie zmian w wybranej przestrzeni.