Strona korzysta z plików cookies w celu poprawienia jakości usług zgodnie z Polityką Cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.
Na zakładkach powyżej możesz wybrać odpowiedni dział sklepu.

plafony

 

Plafony

Plafon sufitowy


Plafon sufitowy może z powodzeniem stanowić główne źródło światła i jak jego nazwa wskazuje, montowany jest bezpośrednio na suficie.  Stanowi ciekawą alternatywę dla lamp wiszących. Daje rozproszone oświetlenie, co jest ważne dla osób, którym zależy na efekcie miłego, nieostrego światła. Współczesna szeroka oferta daje duże możliwości pod względem wyboru między różnymi kształtami, kolorami. Z tej racji plafon sufitowy to także ciekawy element aranżacyjny wnętrza, który doda pomieszczeniu wyrazu.
 

Plafony do salonu

– dobry pomysł na oświetlenie


Plafony do salonu stanowią doskonałe oświetlenie uzupełniające. Mogą być także oświetleniem głównym. Świetnie sprawdzą się w niskich pomieszczeniach, w których duże lampy wiszące mogłyby zabierać przestrzeń i przytłaczać.
Pasują do wnętrz nowoczesnych i tradycyjnych. U nas znajdziecie plafony w różnych stylach: glamour, art deco, skandynawskim, industrialnym.
 

Nowoczesne plafony

– wizualne urozmaicenie przestrzeni

Plafony są także ciekawym elementem aranżacyjnym. Odpowiednio dobrane, ozdobią przestrzeń.
Plafon nie musi być nudny, może wprowadzić ciekawą grę światła i cienia na suficie. Ci, którzy szukają elementu wyróżniającego pokój czy daną ścianę, mogą wybrać modele o oryginalnych formach, kształtach, kolorach.
 

Plafony – jedno czy kilka źródeł światła?

W KOMA Oświetlenie znajdziecie plafony z jednym źródłem światła i kilkoma źródłami świateł. Te drugie dadzą Wam więcej światła i oświetlą większą część przestrzeni. Polecamy żarówki energooszczędne.