58 770 47 00
Strona korzysta z plików cookies w celu poprawienia jakości usług zgodnie z Polityką Cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.
Na zakładkach powyżej możesz wybrać odpowiedni dział sklepu.

Fiorella lampa podlogowa 1x24W E27 bialy

Fiorella lampa podlogowa 1x24W E27 bialy
Indeks: 4139    |   Nr. katalogowy: FIO14PST0000W Na zamówienie
Wariant:  

Projekt: Nigel Coates

Producent: Włochy

Być może masz na stole kwiaty, czemu nie zawiesić ich równiez w pokoju? Włoska kolekcja lamp dobrze harmonizuje we wnętrzu, w którym pragniesz odświeżyć wszystkie skarby sprzed lat. Dwadzieściacztery ramiona nadają oprawie niezwykle naturalistycznego wyrazu.

OPALFLEX® jest ekskluzywnym materiałem, który nadaje się do recyklingu. Błyszczący, opalizujący i tak atrakcyjny jak szkło, wielofunkcyjny i niezniszczalny jak tworzywo sztuczne. OPALFLEX® jest opatentowanym połączeniem polimerów i szczególnych dodatków o unikalnych właściwościach dla emanancji światła.

CRISTALFLEX® jest materiałem przezroczystym, genialnym jak szkło, a zarazem lekkim i uniwerslanym. Oprawy oświetleniowe są lekkie i mają charakterystyczną nutę współczesnego dotyku.  

oświetlenie włoskie, lampy włoskie, oświetlenie nowoczesne, nowoczesne lampy podłogowe, włoskie lampy podłogowe, lampy sklep, lampy podłogowe sklep, oświetlenie sklep

Styl:Nowoczesne
Moc źródła:1 X 24W
Wysokość (cm):190 cm
Średnica (cm):70 cm
Kolor:biały
Producent:SLAMP
Materiał:metal
Uwagi dot. materiału:OPALFLEX®, CRISTALFLEX®
Informacja o kolorach:biały
Klasa energetyczna EEL:A-E szczegóły
Cena:
2 722 zł 2 865 zł

Proszę wpisać miejscowość potencjalnej dostawy.
Przyspieszy to realizację zapytania i ułatwi przydzielenie do odpowiedniego oddziału.Zostaw nam swój numer telefonu lub e-mail, na pewno odpowiemy

Rozwiąż równanie (antyspam) 2 + 10 - 1 =