58 770 47 00
Na zakładkach powyżej możesz wybrać odpowiedni dział sklepu.

Fiorella lampa podlogowa 1x24W E27 bialy

Fiorella lampa podlogowa 1x24W E27 bialy
Indeks: 4139    |   Nr. katalogowy: FIO14PST0000W Na zamówienie
Wariant:  

Projekt: Nigel Coates

Producent: Włochy

Być może masz na stole kwiaty, czemu nie zawiesić ich równiez w pokoju? Włoska kolekcja lamp dobrze harmonizuje we wnętrzu, w którym pragniesz odświeżyć wszystkie skarby sprzed lat. Dwadzieściacztery ramiona nadają oprawie niezwykle naturalistycznego wyrazu.

OPALFLEX® jest ekskluzywnym materiałem, który nadaje się do recyklingu. Błyszczący, opalizujący i tak atrakcyjny jak szkło, wielofunkcyjny i niezniszczalny jak tworzywo sztuczne. OPALFLEX® jest opatentowanym połączeniem polimerów i szczególnych dodatków o unikalnych właściwościach dla emanancji światła.

CRISTALFLEX® jest materiałem przezroczystym, genialnym jak szkło, a zarazem lekkim i uniwerslanym. Oprawy oświetleniowe są lekkie i mają charakterystyczną nutę współczesnego dotyku.  

oświetlenie włoskie, lampy włoskie, oświetlenie nowoczesne, nowoczesne lampy podłogowe, włoskie lampy podłogowe, lampy sklep, lampy podłogowe sklep, oświetlenie sklep

Styl:Nowoczesne
Moc:24W
Wysokość (cm):190 cm
Średnica (cm):70 cm
Kolor:biały
Materiał:metal
Źródło światła:E27 FBT
Informacja o kolorach:biały
Uwagi - material:OPALFLEX®, CRISTALFLEX®
Rodzaj:Podłogowe
Klasa energetyczna EEL:A-E szczegóły
Cena:
2 848 zł 2 998 zł

Proszę wpisać miejscowość potencjalnej dostawy.
Przyspieszy to realizację zapytania i ułatwi przydzielenie do odpowiedniego oddziału.Zostaw nam swój numer telefonu lub e-mail, na pewno odpowiemy

Rozwiąż równanie (antyspam) 8 - 3 - 2 =