Lampy wyróżniają się: wyraźną formą, dzięki temu można z nich tworzyć ciekawe aranżacje graficzne na suficie oraz łatwym montażem i podwyższoną szczelnością, dlatego można stosować je w większości sufitów podwieszanych, także w tych w łazience. Wbudowana soczewka daje najwyższą z dostępnych jakość światła. Uzyskuje się ją dzięki wyjątkowej czystości szkła z renomowanej huty Preciosa. Specjalnie dobrana struktura zmiękcza światło i niweluje męczące dla oka kontrasty. Pochłania 8% światła i zniekształca jego barwę zaledwie w 6%.
Najlepsze na rynku, selekcjonowane diody dają bezpieczne światło przez wiele lat, a wysoki wskaźnik oddawania barw pozwala cieszyć się we wnętrzu żywymi kolorami, bliskimi naturze. Ponadto wybierając oprawy Pick Me można dobrać do swojego wnętrza odpowiednią barwę światła, na przykład:
| Styl: | Nowoczesne |
| Przeznaczenie: | Sypialnia, Pokój, Łazienka, Salon |
| Źródło światła w zestawie: | Tak |
| Źródło światła: | LED - zintegrowany |
| Moc źródła: | 12,3W |
| Barwa światła : | 3000K |
| Współczynnik oddawania barw (CRI): | CRI 98 |
| Producent: | CHORS |
| Strumień światła: | 1022lm |
| Napięcie zasilania: | 230V |
| Stopień ochrony IP: | IP54 |
| Materiał: | aluminium |
| Ilość punktów świetlnych: | 1 |
| Kolor pełna nazwa: | czarny |