Strona korzysta z plików cookies w celu poprawienia jakości usług zgodnie z Polityką Cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.
Na zakładkach powyżej możesz wybrać odpowiedni dział sklepu.

Zaskakujący mebel

2014-09-08 11:45:38Happy Hour Cross to system modułowy, który niezależnie od sytuacji wydaje się stworzony na wymiar. Jest niezbędny we wszystkich tych sytuacjach, gdy potrzeba obecności mebla praktycznego a jednocześnie funkcjonalnego, który uzupełni przestrzeń.


Idealny by wygodnie rozkoszować się zimnym drinkiem i interesującą rozmową. Nadaje się do wielu miejsc, szczególnie tych związanych z imprezami i spotkaniami towarzyskimi. Nieoceniony dla obszarów mieszkalnych, recepcji, lounge, dzięki możliwości zastosowania zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, jest artykułem dla wymagających klientów i ich lokali.

Kolekcja jest wynikiem skrzyżowania czterech modułów, wykonanych w technice obrotowej polietylenu, z których każdy moduł to dwa fotele i stolik. Pojedynczy moduł może być stosowany do narożników, a złożenie kilku modułów pomaga stworzyć przestrzenie i ściany.

Zaskakującym jest to, że Happy Hour Cross mimo swej prostej i minimalistycznej stylistyki już od pierwszej chwili dodaje otoczeniu oryginalności. Jako innowacyjne rozwiązanie dla przestrzeni publicznych łączy w sobie rześkość design’u z harmonią kształtów. Dzięki czystym liniom jest w stanie w charakterystyczny sposób podkreślić podstawowe aspekty funkcjności i modułowości.

Mebel występuje w wersji matowej w Kolorzach białym i neutralnym (półprzezroczysty odcień bieli). Do odcienia neutralnego istnieje możliwość dokupienia modułów podświetlających zewnętrznych (IP44) bądź wewnętrznych (IP20) na świetlówki 20W – dostępna jest również opcja ze źródłami LED na specjalne zamówienie. Moduł wpisuje się w kwadrat o wymiarach 1349x1349 mm.

Zobacz produkty:


WRÓĆ DO LISTY