Strona korzysta z plików cookies w celu poprawienia jakości usług zgodnie z Polityką Cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.
Na zakładkach powyżej możesz wybrać odpowiedni dział sklepu.

Lampy szronem malowane

2010-09-16 07:45:13



Choć większość z nas nie przepada za niskimi temperaturami, to nikt nie zaprzeczy, że zima potrafi zachwycać magicznymi pejzażami ze szronu. Z takiego też założenia wyszedł włoski producent lamp. Ich nowe wykończenie zwane „Prisma” przewija się przez czołowe kolekcje opraw, nadając im typowego dla zimowych krajobrazów czaru.


Lampy wykonane są z opatentowanego tworzywa sztucznego Prisma Lentiflex®, które dzięki ciekawej fakturze gwarantuje piękny rozsył światła. Dzięki temu, lampy wyglądają jakby były oszronione lub wykonane z lodu. Mimo to, oprawy zachowują prostotę i nowoczesny charakter.

Kolekcja Veli zainspirowana starodawnymi żabotami i falbanami z damskich sukienek, dzięki nowym wykończeniu nabiera bardziej wysublimowanego charakteru. Lampa podłogowa Helios hipnotyzuje wręcz mnogością załamań powierzchni wprowadzając surrealistyczny klimat. Lampa Ginetta wygląda jak wyjęta z zaczarowanego pałacu a oprawa Superstar to… gwiazda sama w sobie. Dla mniej odważnych konsumentów zaproponować można serię Gemmy oraz kultową już – Goccia.

Elegancki żyrandol, oszroniona kolumna czy magiczna gwiazda? Ty zdecyduj jak zaadaptujesz zimę do swojego wnętrza.

Zobacz produkty:


WRÓĆ DO LISTY