Strona korzysta z plików cookies w celu poprawienia jakości usług zgodnie z Polityką Cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.
Na zakładkach powyżej możesz wybrać odpowiedni dział sklepu.

Nowości Arturo Alvarez

0000-00-00 00:00:00Arturo alvarez znany jest już bardzo dobrze na rynku oświetleniowym ze swoich innowacyjnych projektów. Jego projekty charakteryzują się niepowtarzalnym stylem i spójnością.


Najbardziej rozpoznawalny jest dzięki wieloletniej pracy z materiałem. Przez lata udoskonalał, modyfikował i testował a rezultatem są niecodzienne formy i najwyższa jakość.

Projekty Alvareza były wielokrotnie nagradzane, a jedna z jego najbardziej popularnych opraw – lampa Bety znajduje się w Muzeum Sztuki Dekoracyjnej w Barcelonie.

Z dumną prezentujemy wybrane nowości czyli serię Icarus oraz Caos:

Icarus to świetliste dyski uformowane z pokręconych nitek – całość przypomina nam trochę poplątaną włóczkę. Mocne i jednolite światło pięknie przenika przez materiał pięknie oświetlając wnętrze. Oprawy dostępne są w kilku wersjach kolorystycznych: białej, czerwonej, zielonej, brązowej, żółtej oraz ciemnobrązowej.

Caos stworzony został z również z materiału użytego przy oprawie Icarus. Przy tym projekcie materiał wydaje się lżejszy i uformowany jest w luźniejsze, ale już większe konstrukcje. Również tutaj oprawy dostępne są w kilku wersjach kolorystycznych: białej, czerwonej, zielonej, brązowej, żółtej oraz niebieskiej.

Zobacz produkty:WRÓĆ DO LISTY