Strona korzysta z plików cookies w celu poprawienia jakości usług zgodnie z Polityką Cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.
Na zakładkach powyżej możesz wybrać odpowiedni dział sklepu.

Wyciszające oświetlenie

2018-05-10 07:50:46Zrównoważony rozwój i dobre samopoczucie to kluczowe faktory innowacji techologicznych i projektowych opartych na prawdziwej odpowidzialności ekologicznej.

W szczegolności w publicznych przestrzeniach do pracy, nauki, spozywania posiłków i spędzania czasu wolnego, hałas spowodowany nadmiernym odbiciem niepokojących dźwięków wpływa negatywnie na nasze samopoczucie fizyczne jak i psychiczne. Aby rozwiązać ten problem, wewnątrz oprawy powstał specjalny dźwiękochlonny panel - Ecophon Solo, wyprodukowany w 70% z recyklingu szkła. Panel poprawia komfort akustyczny w najbliższym otoczeniu.
 

Luceplan Pétale from Luceplan on Vimeo.


Kolekcja Petale to wszechstronne i eleganckie lampy wiszące zaprojektowane przez francuskiego architekta Odile Decq. Korpus lampy, pokryty białą tkaniną ognioodporną, wyróżnia się czystą, "ekologiczną" formą. Dzięki tej kreacji, każdy może mieć swój wkład w zrównoważony rozwój i dobre samopoczucie. Lampa wisząca z organiczną formą, która kryje magię ciszy. Dostępna w dwóch rozmiarach.

Zobacz produkt:

WRÓĆ DO LISTY