Strona korzysta z plików cookies w celu poprawienia jakości usług zgodnie z Polityką Cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.
Na zakładkach powyżej możesz wybrać odpowiedni dział sklepu.

lampy wiszące

 

Lampy wiszące - ozdobne i uniwersalne oświetlenie wnętrza

Lampy wiszące to nie tylko funkcjonalny dodatek wnętrza, ale także ozdoba pomieszczenia. Swoim kształtem potrafią przykuć wzrok, nadać charakter wnętrzu, wprowadzić odpowiedni nastrój.
U nas znajdziecie lampy sufitowe wiszące w różnych wariantach cenowych oraz wizualnych. Szeroki wybór pozwala na stworzenie każdej koncepcji oraz na zrealizowanie wyjątkowej, indywidualnej aranżacji. Mamy lampy wiszące do salonu, kuchni, jadalni, łazienki, korytarzu. Możecie wybierać w różnych stylach: lampy wiszące nowoczesne, w stylu glamour, art deco, klasycznym, industrialnym.

Lampa wisząca jest najbardziej uniwersalnym oświetleniem, często stanowi główne źródło światła. Zastosowanie lamp wiszących pozwala na wygodne korzystanie z przestrzeni mieszkalnej oraz nadanie wnętrzu wyjątkowego charakteru. Modnym trendem w aranżacji jest również wydzielanie pomieszczeń za pomocą lamp wiszących. Bez trudu oddzielimy strefę jadalną od strefy wypoczynkowej
W niewielkich pomieszczeniach warto zawiesić lampę w bliskiej odległości od sufitu – będzie w ten sposób odpowiednio rozpraszać światło.
Często wybieranym rozwiązaniem są lampy wiszące nad stół, które bardzo dobrze oświetlą nam miejsce spożywania posiłków. W szczególności efektownie prezentują się na długim zawieszeniu.

Lampy kryształowe wiszące

Lampy kryształowe wiszące w odpowiedniej aranżacji mogą być prawdziwym dziełem sztuki. Pomimo tego, że często kojarzone są wyłącznie z klasyką, aktualnie są stosowane nawet w nowoczesnych aranżacjach. Zastosowanie lamp kryształowych wiszących sprawia, że są one elementem dominującym w pomieszczeniu. Gra świateł, która odbywa się za ich pomocą nada blask każdemu pomieszczeniu. U nas znajdziecie różnorodne lampy kryształowe wiszące. Od prostych form żyrandoli po żyrandole w dworkowych czy rustykalnym stylu. Dostępne w naszym asortymencie lampy znajdą zastosowanie w domach, jak i w restauracji czy hotelu. Ze starannością dobieramy oferowane przez nas produkty, dzięki czemu charakteryzują się one wysoką jakością.
 

Nowoczesne lampy wiszące

Nowoczesne lampy wiszące polecamy do nowoczesnych aranżacji. U nas znajdziecie lampy w dobrej jakości sprawdzonych producentów: Chors, Elstead, Luceplan, Masiero, MaxLight, Slamp, Studio Italia Design, Philips.

Różnorodność w asortymencie lamp wiszących umożliwi stworzenie oryginalnych aranżacji, a odpowiednio dobrana lampa będzie codziennym towarzyszem podczas przygotowania posiłków, nauki, czy czasu spędzonego w kuchni przy codziennym stole.