Strona korzysta z plików cookies w celu poprawienia jakości usług zgodnie z Polityką Cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.
Na zakładkach powyżej możesz wybrać odpowiedni dział sklepu.

Kutek

 

KUTEK – 30 lat twórczej pasji


Firma KUTEK to firma rodzinna , która tworzy lampy od prawie 30 lat. Jej założyciele, Maciej i Elżbieta Kutek, mieli swoje marzenie – stworzenie silnej polskiej marki, która swoimi produktami będzie konkurować z najlepszymi europejskimi producentami oświetlania. Pomysł opierał się produkcji lamp będących synonimem dobrego gustu, luksusu.

KUTEK – wyjątkowe lampy polskiej firmy


Lampy firmy KUTEK to produkty premium. Cel przyświecającym założycielom to wyróżnienie się spośród sztampowego oświetlenia, które często odznacza się bylejakością wykonania.
Firma postawiła na jakość wykonania, na dbałość o realizację produktu na każdym etapie jego powstawania. Do produkcji używane są najlepsze materiały jak mosiądz z włoskich hut, polskie szkło, kryształy Swarovskiego.
Bardzo ważny jest dla firmy design lamp. Mają być one finezyjne i zgodnie z hasłem marki - „z tęsknoty za pięknem” - wyrażać ideały piękna. Z tego powodu oświetlenie KUTEK zadowoli wszystkich koneserów rzeczy ładnych, którzy potrafią dostrzec kunsztowność detalu.
Producent oprócz kierowania się własnym zmysłem artystycznym słucha także klientów. Ich pragnieniom nadaje realne kształty.

Ogromna zaleta firmy to posiadanie nowoczesnego parku maszynowego. Nieoszacowany skarb to grupa wyszkolonych pracowników. Są rzemieślnikami w swoim fachu - ręcznie składają i polerują każdy element lampy. To dzięki ich zaangażowaniu, produkowane lampy „mają duszę”.


Biorąc pod uwagę fakt, że sami w branży oświetleniowej, działamy 30 lat, ze szczególnym uznaniem polecamy markę KUTEK.
W naszym sklepie online i sklepach stacjonarnych KOMA dostanie lampy wiszące, kinkiety, lampy stołowe, lampy podłogowe, plafony.