Strona korzysta z plików cookies w celu poprawienia jakości usług zgodnie z Polityką Cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.
Na zakładkach powyżej możesz wybrać odpowiedni dział sklepu.

plafony led

 

Plafony led

Plafony led to nowoczesne lampy wewnętrzne będące alternatywą energochłonnych lamp starej generacji. Wszystkie proponowane przez nas plafony led wzorowo sprawdzą się w każdym wnętrzu mieszkalnym, jak i również do oświetlenia korytarzy, klatek schodowych, przejść czy piwnic. Nasza oferta to zarówno pojedyncze plafony sufitowe ledowe jak i te z kilkoma źródłami światła. Wszystkie produkty charakteryzuje nowoczesny design zgodny z obecnymi trendami mody oświetleniowej. Zastosowanie plafonów led zapewni dużą energooszczędność oraz wielokrotnie większą żywotność od rozwiązań tradycyjnych.
 

Plafony sufitowe ledowe

Plafony sufitowe led to nie tylko sposób na oświetlenie wnętrza pomieszczenia, ale także stanowią one element dekoracyjny. Plafony sufitowe ledowe zapewniają odpowiednią harmonię światła z innymi przedmiotami. W naszej ofercie znajdują się plafon led z kilkoma źródłami światła, jak i pojedyncze plafony led. Oferowane przez nas produkty charakteryzują się precyzyjnym wykonaniem, a dzięki wysokiej klasie szczelności zgodnej z zaleceniami unijnymi, użytkowanie ich będzie w pełni bezpieczne.

Plafon led to doskonała alternatywa dla tradycyjnego oświetlenia. Sprawdzi się we wnętrzach, w których klientowi zależy na zachowaniu jak największej przestrzeni, a także tam, gdzie oświetlenie ma pełnić funkcjonalną rolę, niezależnie od stylu domu.