Strona korzysta z plików cookies w celu poprawienia jakości usług zgodnie z Polityką Cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.
Na zakładkach powyżej możesz wybrać odpowiedni dział sklepu.

Optique

D11 oprawa stropowa G53 1x50W C01 - aluminium 12V

D11 oprawa stropowa G53 Optique CHORS
Indeks: 2078    Dostępny

     

Optique D - system lamp do schowania w sufit. Po przygotowaniu wnęki otrzymujemy lampy schowane w suficie. Możliwość doboru różnego kąta świecenia pozwala uzyskać światło ogólne lub punktowe. Opcjonalne filtry rozpraszają światło lub zmieniają kolor. 

Zastosowanie: Oświetlenie podstawowe, uzupełniające, punktowe. Lampa wpuszczana w biurze, klubie, galerii, hotelu, domu.

Seria lamp wpuszczanych, która pozwala na regulację światła w każdym kierunku. Ten model obsługuje 1 halogenowe źródło światła o trzonku G53 i średnicy 111 mm. Konstrukcja lampy zachęca do montażu w przygotowanych wnękach w suficie. Uzyskujemy w ten sposób efekt światła ukrytego, dyskretnego.

 

Możliwość doboru różnego kąta świecenia pozwala uzyskać światło ogólne lub punktowe. Źródło światła halospot 111  dostępne jest w wersji 8, 24 i 40 st. Lampa obsługuje żarówki do mocy 50 W. 

Lampa wymaga zasilacza o mocy 50W. Można zastosować zasilacz z możliwością ściemnia w technologi fazowej regulacji mocy, DALI, 1-10V.

Żarówka halogenowa ma oddawanie barw na poziomie RA 100 - uznawanym za wzorzec. 

Styl:Nowoczesne
Przeznaczenie:Hotele,obiekty publiczne, Sypialnia, Pokój, Salon, Kuchnia / Jadalnia, Biuro, Holl/Korytarz
Rodzaj trzonka żarówki:G53 | AR111
Źródło światła:Żarówka halogenowa
Moc źródła:1x50W
Napięcie zasilania: 12V
Producent:CHORS
Stopień ochrony IP:IP20
Kolor producenta:001 Aluminium (anodowane szlifowane)
Klasa energetyczna EEL:-
Ilość punktów świetlnych: 1
Kolor pełna nazwa:szary

Proszę wpisać miejscowość potencjalnej dostawy.
Przyspieszy to realizację zapytania i ułatwi przydzielenie do odpowiedniego oddziału.Zostaw nam swój numer telefonu lub e-mail, na pewno odpowiemy

Rozwiąż równanie (antyspam) 8 - 3 - 2 =