58 770 47 00
Strona korzysta z plików cookies w celu poprawienia jakości usług zgodnie z Polityką Cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.
Na zakładkach powyżej możesz wybrać odpowiedni dział sklepu.

Optique D11 oprawa stropowa G53 1x50W C01 - aluminium 12V

Optique D11 oprawa stropowa G53 1x50W C01 - aluminium 12V
Indeks: 2078    Dostępny
Wariant:  

     

Optique D - system lamp do schowania w sufit. Po przygotowaniu wnęki otrzymujemy lampy schowane w suficie. Możliwość doboru różnego kąta świecenia pozwala uzyskać światło ogólne lub punktowe. Opcjonalne filtry rozpraszają światło lub zmieniają kolor. 

Zastosowanie: Oświetlenie podstawowe, uzupełniające, punktowe. Lampa wpuszczana w biurze, klubie, galerii, hotelu, domu.

Seria lamp wpuszczanych, która pozwala na regulację światła w każdym kierunku. Ten model obsługuje 1 halogenowe źródło światła o trzonku G53 i średnicy 111 mm. Konstrukcja lampy zachęca do montażu w przygotowanych wnękach w suficie. Uzyskujemy w ten sposób efekt światła ukrytego, dyskretnego.

 

Możliwość doboru różnego kąta świecenia pozwala uzyskać światło ogólne lub punktowe. Źródło światła halospot 111  dostępne jest w wersji 8, 24 i 40 st. Lampa obsługuje żarówki do mocy 50 W. 

Lampa wymaga zasilacza o mocy 50W. Można zastosować zasilacz z możliwością ściemnia w technologi fazowej regulacji mocy, DALI, 1-10V.

Żarówka halogenowa ma oddawanie barw na poziomie RA 100 - uznawanym za wzorzec. 

Styl:Nowoczesne
Przeznaczenie:Salon, Kuchnia / Jadalnia, Biuro, Holl/Korytarz, Pokój, Sypialnia, Hotele,obiekty publiczne
Źródło światła:Żarówka halogenowa
Gwint:G53
Moc źródła:1x50W
Napięcie zasilania:12 V
Producent:CHORS
Stopień ochrony IP:IP20
Kolor:aluminiowy
Kolor producenta:001 Aluminium (anodowane szlifowane)
Klasa energetyczna EEL:-
Ilość punktów świetlnych: 1

Proszę wpisać miejscowość potencjalnej dostawy.
Przyspieszy to realizację zapytania i ułatwi przydzielenie do odpowiedniego oddziału.Zostaw nam swój numer telefonu lub e-mail, na pewno odpowiemy

Rozwiąż równanie (antyspam) 1 + 2 + 3 =