Strona korzysta z plików cookies w celu poprawienia jakości usług zgodnie z Polityką Cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.
Na zakładkach powyżej możesz wybrać odpowiedni dział sklepu.

wentylatory sufitowe

 

Wentylatory sufitowe

Wentylatory sufitowe z oświetleniem, dostępne w sklepie KOMA, to wygodne i wielofunkcyjne produkty. Warto rozważyć ich zakup, szczególnie myśląc o aranżacji kuchni lub salonu. Lekkie oraz ciche urządzenia zapewniają komfort domowników, a także ich gości podczas każdego wspólnego spotkania. Ponadto obroty wiatraków powodują przepływ ciepłego bądź zimnego powietrza, a więc idealnie sprawdzają się w zimne wieczory oraz w gorące, letnie dni.

Wentylator sufitowy z pilotem


Większość z wentylatorów dostępnych w naszym sklepie można obsługiwać dzięki wygodnemu pilotowi na podczerwień. Takie rozwiązanie pozwala cieszyć się komfortem, jaki zapewnia urządzenie poprzez stały przepływ powietrza. Umożliwia także prosty i wygodny sposób sterowania jego pracą, ułatwia wybór odpowiedniego tempa pracy wiatraków oraz pozwala na zmianę kierunku ich obrotu. Dodatkowo wentylator sufitowy to zmniejszenie kosztów przeznaczane na zużycie klimatyzacji oraz ogrzewania.

Wentylator sufitowy staje się praktyczną alternatywą dla zwykłego oświetlenia, zapewniając przepływ świeżego powietrza we wnętrzu, a równocześnie zdobiąc je w ciekawy sposób. Niektóre z modeli można zamówić w wybranych przez siebie kolorach wiatraków. Mieszacze powietrza sufitowe sprawdzają się jako elementy wyposażenia biura, salonu, kuchni czy pokoju.

Wiatrak sufitowy -

korzyści

  1. Zapewnia efekt chłodu latem i ciepła zimą
  2. Funkcja oświetlająca
  3. Sprawdzają się idealnie jako designerki dodatek
  4. Zapobieganie pojawieniu się grzybów na ścianach pomieszczeń, gdyż jego używanie powoduje stałą cyrkulację powietrza. Zmniejsza kondensację pary wodnej na szybach okien.