Strona korzysta z plików cookies w celu poprawienia jakości usług zgodnie z Polityką Cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.
Na zakładkach powyżej możesz wybrać odpowiedni dział sklepu.

wentylatory sufitowe

 

Wentylatory sufitowe

Wentylator sufitowy z oświetleniem to wygodny i wielofunkcyjny produkt. Warto rozważyć jego zakup, w szczególności, gdy myśli się o aranżacji kuchni lub salonu. Wentylator sufitowy to lekkie oraz ciche urządzenie zapewniające komfort domownikom, a także ich gościom podczas każdego wspólnego spotkania. Obroty wiatraków powodują przepływ ciepłego bądź zimnego powietrza, a więc idealnie sprawdzają się w zimne wieczory oraz w gorące, letnie dni.

Wentylator sufitowy z pilotem


Większość z wentylatorów dostępnych w naszym sklepie można obsługiwać dzięki wygodnemu pilotowi na podczerwień. Takie rozwiązanie pozwala cieszyć się komfortem, jaki zapewnia wentylator na sufit poprzez stały przepływ powietrza. Umożliwia także prosty i wygodny sposób sterowania pracą wentylatora na sufit, ułatwia wybór odpowiedniego tempa pracy wiatraków oraz pozwala na zmianę kierunku ich obrotu. Dodatkowo wentylator sufitowy z pilotem to zmniejszenie kosztów przeznaczane na zużycie klimatyzacji oraz ogrzewania.

Wentylator sufitowy staje się praktyczną alternatywą dla zwykłego oświetlenia, zapewniając przepływ świeżego powietrza we wnętrzu, a równocześnie zdobiąc je w ciekawy sposób. Niektóre z modeli można zamówić w wybranych przez siebie kolorach. Mieszacze powietrza sufitowe sprawdzają się jako elementy wyposażenia biura, salonu, kuchni czy pokoju.

Wiatrak sufitowy -

korzyści

Wiatrak sufitowy to następujące korzyści:

  1. Zapewnia efekt chłodu latem i ciepła zimą
  2. Funkcja oświetlająca
  3. Sprawdzają się idealnie jako designerki dodatek
  4. Zapobieganie pojawieniu się grzybów na ścianach pomieszczeń, gdyż jego używanie powoduje stałą cyrkulację powietrza. Zmniejsza kondensację pary wodnej na szybach okien.