Strona korzysta z plików cookies w celu poprawienia jakości usług zgodnie z Polityką Cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.
Na zakładkach powyżej możesz wybrać odpowiedni dział sklepu.

Lui lampy wiszące

Oprawa wiszaca 1x24W E27 zloty

oprawa wiszaca Lui SLAMP
Indeks: 2996    |   Nr. katalogowy: LUI78SOS0000F Dostępny
Wariant:  

Projekt: Adriano Rachele

Producent: Włochy

Utrzymajmy prostotę. Linia opraw "The Easies" znajduje zastosowanie w każdym miejscu w domu, począwszy od pokoju zabaw dziecka aż do salonu. To źródło niezawodnego światła z odrobiną powietrza.

CRISTALFLEX® jest materiałem przezroczystym, genialnym jak szkło, a zarazem lekkim i uniwerslanym. Oprawy oświetleniowe są lekkie i mają charakterystyczną nutę współczesnego dotyku. 

OPALFLEX® jest ekskluzywnym materiałem, który nadaje się do recyklingu. Błyszczący, opalizujący i tak atrakcyjny jak szkło, wielofunkcyjny i niezniszczalny jak tworzywo sztuczne. OPALFLEX® jest opatentowanym połączeniem polimerów i szczególnych dodatków o unikalnych właściwościach dla emanancji światła. 

oświetlenie włoskie, lampy włoskie, oświetlenie nowoczesne, nowoczesne lampy wiszące, włoskie lampy wiszące, lampy sklep, lampy wiszące sklep, oświetlenie sklep 

Styl:Nowoczesne
Przeznaczenie:Brak
Rodzaj trzonka żarówki:E27
Moc źródła:1 x 24W
Wysokość (cm):35 cm
Średnica (cm):40
Materiał:metal
Producent:SLAMP
Uwagi dot. materiału:OPALFLEX®, CRISTALFLEX®
Sprzedaż :Promocyjna do wyczerpania zapasów.
Informacja o kolorach:złoty
Klasa energetyczna EEL:A-E szczegóły
Ilość punktów świetlnych: 1
Kolor pełna nazwa:złoty

Proszę wpisać miejscowość potencjalnej dostawy.
Przyspieszy to realizację zapytania i ułatwi przydzielenie do odpowiedniego oddziału.Zostaw nam swój numer telefonu lub e-mail, na pewno odpowiemy

Rozwiąż równanie (antyspam) 1 + 2 + 3 =