58 770 47 00
Strona korzysta z plików cookies w celu poprawienia jakości usług zgodnie z Polityką Cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.
Na zakładkach powyżej możesz wybrać odpowiedni dział sklepu.

Line (k) kinkiet 1xt5 24w/230V

Line (k) kinkiet 1xt5 24w/230V
Indeks: 4783    Na zamówienie
Wariant:  

informacje dodatkowe:

Seria LINE świeci światłem pośrednim i bezpośrednim. Atutem jest brak widocznych śrub połączeniowych. Idea serii Line uwzględnia jednolitą formę wykończenia z lampami z serii BOX oraz PDX. Wszystkie lampy wykonane są z tego samego materiału, charakteryzują się masywną konstrukcją, gdzie wszystkie elementy są ze sobą skręcane nie ma ani jednego klejonego elementu oraz nie widać na zewnątrz żadnej śruby. Tworzywo przepuszczające światło wmontowano tak, że sprawia wrażenie monolitu z obudową aluminową.
Lampa posiada wbudowany statecznik elektroniczny OSRAM lub PHILIPS w standardzie bez możliwości ściemniania.

Wymiary:

Sposoby montażu:
Lampa montowana na ścianie.

Przeznaczenie:
Dostępne są 2 rodzaje przesłon, które w kodzie okreslamy zamiast litery z:

P - poliwęglan mleczny - pochłania 40 % światła - jednak precyzyjnie rozprasza światło i nie widać w środku świetlówki. Nadaje się do domu, korytarzy, kawiarni, łazienek.

PR - prizma - to unikalna technologia pryzmatyczych rowków, które rozpraszają światło pod kątem 60 stopni i pochłania zaledwie 10 % światła co jest doskonałą alternatywą dla rastrów parabolicznych. Dodatkowo w bardzo precyzyjny sposób ogranicza olśnienie. Doskonale sprawdza się w biurze, przychodni zdrowia, powierzchniach konferencyjnych

Typ światła:
Świetlówki FQ to światło o doskonałych parametrach wydajnościowych oraz stabilności barwy światła. Bez względu na moc i długość świetlówki każda świeci tą samą barwą.
Podstawowe barwy światła:
840 - barwa biała dzienna
830 - ciepła biała

 

Styl:Nowoczesne
Źródło światła w zestawie:Nie
Moc źródła:24W / 230V
Wysokość (cm): 10cm
Długość (cm):7cm
Szerokość (cm): 60cm
Stopień ochrony IP:IP40
Producent:CHORS
Kolor:czarny
Materiał:aluminium
Uwagi dot. materiału:aluminium szlifowane, anodowane
Informacja o kolorach:czarny
Dług x szer x wys:7cm x 60cm x 10cm
Klasa energetyczna EEL:-

Proszę wpisać miejscowość potencjalnej dostawy.
Przyspieszy to realizację zapytania i ułatwi przydzielenie do odpowiedniego oddziału.Zostaw nam swój numer telefonu lub e-mail, na pewno odpowiemy

Rozwiąż równanie (antyspam) 3 - 1 + 10 =