58 770 47 00
Strona korzysta z plików cookies w celu poprawienia jakości usług zgodnie z Polityką Cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.
Na zakładkach powyżej możesz wybrać odpowiedni dział sklepu.

Lillibet kinkiet 1x25W E14 dymny

Lillibet kinkiet 1x25W E14 dymny
Indeks: 9776    |   Nr. katalogowy: LIL14APP0001FT000 Na zamówienie
Wariant:  

Projekt: Nigel Coates

Producent: Włochy

Utrzymajmy prostotę. Linia opraw "The Easies" znajduje zastosowanie w każdym miejscu w domu, począwszy od pokoju zabaw dziecka aż do salonu. To źródło niezawodnego światła z odrobiną powietrza. Oprawa pomoże stworzyć jednolite światło bez cienia.

OPALFLEX® jest ekskluzywnym materiałem, który nadaje się do recyklingu. Błyszczący, opalizujący i tak atrakcyjny jak szkło, wielofunkcyjny i niezniszczalny jak tworzywo sztuczne. OPALFLEX® jest opatentowanym połączeniem polimerów i szczególnych dodatków o unikalnych właściwościach dla emanancji światła.

CRISTALFLEX® jest materiałem przezroczystym, genialnym jak szkło, a zarazem lekkim i uniwerslanym. Oprawy oświetleniowe są lekkie i mają charakterystyczną nutę współczesnego dotyku.  

oświetlenie włoskie, lampy włoskie, oświetlenie nowoczesne, nowoczesne kinkiety, włoskie kinkiety, lampy sklep, kinkiety sklep, oświetlenie sklep

Styl:Nowoczesne
Moc źródła:1 x 25W
Wysokość (cm): 32cm
Długość (cm):38cm
Szerokość (cm): 21cm
Kolor:szary
Producent:SLAMP
Materiał:kryształ
Uwagi dot. materiału:OPALFLEX®, CRISTALFLEX®, 25 kryształów
Informacja o kolorach:dymny/transparentny
Dług x szer x wys:38cm x 21cm x 32cm
Klasa energetyczna EEL:A-E szczegóły
Ilość punktów świetlnych: 1
Cena:
1 205 zł 1 268 zł

Proszę wpisać miejscowość potencjalnej dostawy.
Przyspieszy to realizację zapytania i ułatwi przydzielenie do odpowiedniego oddziału.Zostaw nam swój numer telefonu lub e-mail, na pewno odpowiemy

Rozwiąż równanie (antyspam) 2 + 10 - 1 =