58 770 47 00
Strona korzysta z plików cookies w celu poprawienia jakości usług zgodnie z Polityką Cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.
Na zakładkach powyżej możesz wybrać odpowiedni dział sklepu.

Giro biała oprawa wiszaca LED 1x24W

Giro biała oprawa wiszaca  LED 1x24W
Indeks: 23357    |   Nr. katalogowy: F30A01/01 Dostępny

Celem lamp  jest zdefiniowanie przestrzeni wokół nich zainstalowanych w rozległych przestrzeniach. To jest główna idea, wokół której Fabian Baumann i Sönke Hoof, założyciele Formfjord studio, opracowany lampy wiszące Giro. Celem projektantów było stworzenie lampy szerokim struminiu światła. Rozwiązanie znaleziono w prostocie cienkich okrągłych pierścieni, które stały się główne elementy projektu.Lampa jest dostępna w dwóch rozmiarach, złożonych z 32 pierścieni o różnych średnicach, mocowane ze sobą pierścienie dają  utworzyć kulisty kształt. Te formy światła są obszerne, ale wiszą lekko i pasują w wyrafinowanych obiektach.Są dostępne w dwóch wykończeniach: polerowany biały i polerowane ciemnoszary. Źródło światła może być zainstalowane zgodnie z własnym preferencjami i potrzebą, wokół metalowej konstrukcji. Lampa zostanie dostarczona w małym pudełku, co jest bardzo efektywne z logistycznego punktu widzenia. Można go łatwo zainstalować w miejscu przeznaczenia.

Styl:Nowoczesne, Skandynawski
Źródło światła:LED - zintegrowany
Źródło światła w zestawie:Tak
Moc źródła:1x24W
Barwa światła :3000 K
Napięcie zasilania:220-240 V
Wysokość (cm):65
Producent:FABBIAN
Średnica (cm):67
Kolor:biały
Materiał:metal
Uwagi:montaż wys. minimalna 100cm - max. 550cm
Klasa energetyczna EEL:0.00
Ilość punktów świetlnych: 1
Cena:
2 450 zł 3 570 zł
Produkt z ekspozycji, dostępny do wyczerpania zapasów.

Proszę wpisać miejscowość potencjalnej dostawy.
Przyspieszy to realizację zapytania i ułatwi przydzielenie do odpowiedniego oddziału.Zostaw nam swój numer telefonu lub e-mail, na pewno odpowiemy

Rozwiąż równanie (antyspam) 3 - 1 + 10 =