58 770 47 00
Na zakładkach powyżej możesz wybrać odpowiedni dział sklepu.

Girafiore oprawa wiszaca 1x24W E27 zloty/dymny

Girafiore oprawa wiszaca 1x24W E27 zloty/dymny
Indeks: 4341    |   Nr. katalogowy: GIF82SOS0000O Na zamówienie

Projekt: Elodie Longo

Producent: Włochy

Utrzymajmy prostotę. Linia opraw "The Easies" znajduje zastosowanie w każdym miejscu w domu, począwszy od pokoju zabaw dziecka aż do salonu. To źródło niezawodnego światła z odrobiną powietrza. Oprawa pomoże stworzyć jednolite światło bez cienia.

OPALFLEX® jest ekskluzywnym materiałem, który nadaje się do recyklingu. Błyszczący, opalizujący i tak atrakcyjny jak szkło, wielofunkcyjny i niezniszczalny jak tworzywo sztuczne. OPALFLEX® jest opatentowanym połączeniem polimerów i szczególnych dodatków o unikalnych właściwościach dla emanancji światła.

CRISTALFLEX® jest materiałem przezroczystym, genialnym jak szkło, a zarazem lekkim i uniwerslanym. Oprawy oświetleniowe są lekkie i mają charakterystyczną nutę współczesnego dotyku.  

oświetlenie włoskie, lampy włoskie, oświetlenie nowoczesne, nowoczesne lampy sufitowe, włoskie lampy sufitowe, lampy sklep, lampy sufitowe sklep, oświetlenie sklep

Styl:Nowoczesne
Moc:1 X 24W
Wysokość (cm): 90 cm
Długość (cm):45 cm
Szerokość (cm): 50 cm
Kolor:złoty
Materiał:metal
Źródło światła:E27 FBG
Informacja o kolorach:złoty/dymny
Uwagi - material:OPALFLEX®, CRISTALFLEX®
Rodzaj:Sufitowe
Dług x szer x wys:45 cm x 50 cm x 90 cm
Cena:
1 545 zł

Proszę wpisać miejscowość potencjalnej dostawy.
Przyspieszy to realizację zapytania i ułatwi przydzielenie do odpowiedniego oddziału.Zostaw nam swój numer telefonu lub e-mail, na pewno odpowiemy

Rozwiąż równanie (antyspam) 2 + 10 - 1 =