58 770 47 00
Strona korzysta z plików cookies w celu poprawienia jakości usług zgodnie z Polityką Cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.
Na zakładkach powyżej możesz wybrać odpowiedni dział sklepu.

Box mx4 reflektor halogen 4x35/50W 12V grafitowy

Box mx4 reflektor halogen 4x35/50W 12V grafitowy
Indeks: 13047    Na zamówienie
Wariant:  

wymagane napięcie z sieci: 230V 50Hz

Wymiary:

Sposoby montażu:
każdy rodzaj stropu na suficie, na ścianie lub innej konstrukcji.

Przeznaczenie:
Seria Box - to seria lekkich i jednocześnie masywnych, solidnych lamp przeznaczonych do wnętrz. Ich konstrukcja jest identyczna z serią lamp typu Pdx - co daje możliwość uzupełniania.
Seria Box, podobnie jak lampy typu VISION, THINY oferuje wiele możliwości doboru źródeł światła. Szukasz rozwiązania do domu?
W przedpokoju, pokoju gościnnym, jadalni użyjesz źródeł typu „halospot”, które dają niezwykły efekt, świecąc "plamami" światła, które skierowane na obraz dyskretnie go podkreślą a światło odbite nada przyjemnej jasności, zachowując intymny nastrój.
W kuchni użyjesz BOX SHx ze świetlówkami T5 w barwie 830. Światło świetlówek da wiele przyjaznego blasku, żarówki halogenowe „halospot” dodadzą w kuchni ciepła i intymności. Gdy czujesz, że światła jest za dużo wyłączysz świetlówki i zostawisz halogeny.
W sklepie wykorzystasz BOX’y ze źródłami typu metalhalogen. Mocne światło, możliwość zastosowania różnych kątów światła doda Twojej przestrzeni dynamiki. Boisz się zbyt białego światła? Wykorzystaj możliwość mieszania źródeł światła i zastosuj lampy z serii BOX SH4-6 gdzie masz możliwość wyboru dwóch żarówek typu metalhalogen, dwóch żarówek halogenowych oraz dwóch świetlówek.
Stosując oprawy BOX w pomieszczeniach, gdzie potrzebna jest równiemierne oświetlenie, proponujemy zastosować serię SHx....
Urządzasz hotel, restaurację a może nowoczesne wnętrze kościoła? Lampy Box pasują wszędzie tam, gdzie potrzebne są proste, niezobowiązujące formy.

Typ światła:
Światło punktowe, regulowane

WAŻNE!
Żarówki Halospot QR111 dostępne są z róznymi kątami światła (4, 8, 24 oraz 45 st.)

 

Styl:Nowoczesne
Moc źródła:4x50W
Wysokość (cm):10
Długość (cm):60,9
Szerokość (cm):16,6
Kolor:aluminiowy
Producent:CHORS
Materiał:aluminium
Uwagi dot. materiału:aluminium szlifowane, anodowane
Informacja o kolorach:aluminiowy, czarny, biały
Dług x szer x wys:60,9cm x 16,6cm x 10cm
Klasa energetyczna EEL:-
Źródło światła w zestawie:Nie

Proszę wpisać miejscowość potencjalnej dostawy.
Przyspieszy to realizację zapytania i ułatwi przydzielenie do odpowiedniego oddziału.Zostaw nam swój numer telefonu lub e-mail, na pewno odpowiemy

Rozwiąż równanie (antyspam) 3 - 1 + 10 =