58 770 47 00
Na zakładkach powyżej możesz wybrać odpowiedni dział sklepu.

Bloom oprawa wiszaca 3x33W G9 d28cm bialy

Bloom oprawa wiszaca 3x33W G9 d28cm bialy
Indeks: 16184    |   Nr. katalogowy: 9260/03 Dostępny
Wariant:  

Bloom

Podoba Wam się pomysł umieszczenia kwiatowej kompozycji na stole? Rodzina lamp Bloom New o elipsoidalnym kształcie, charakteryzująca się oryginalną strukturą pokrytą b łyszczącymi kwiatami, czystymi i cennymi jak kryształ, obejmuje trzy różne rozmiary i różnorodne funkcje: wisząca, kinkiet lub sufi towa. Delikatne jak wiosenne bukiety kwiatowe, oświetlenie Bloom proponuje niespotykane odcienie wielokolorowe koloru lawendy i mięty lub elegancką barwę monochromatyczną przeźroczystą i b iałą.
Światło emitowane przez umieszczone wewnątrz korpusu żarówki przechodzi przez otwory i odbija się od mieniących powierzchni płatków kwiatowych generując niezliczone refl eksy.
Ostatni model wiszący, w wersji "extra large" (Big Bloom S0), idealnie nadaje się do pomieszczeń mieszkalnych, jak i lokali publicznych, którym chce się nadać elegancki wygląd pełen przepychu. Model może być stosowany pojedynczo lub w połączeniu z mniejszymi modelami Bloom (S1 i S2), aby dodać życia wspaniałym kompozycjom świetlnym.

Projekt: Ferruccio Laviani
 
Materiał: Technopolimer barwiony w masie

Średnica: 28cm
Wysokość abażura: 19cm
Długość: 29/219cm
Ciężar: 1,62kg
 
Produkcja: Włochy

Źródło światła w zestawie:Tak
Wysokość (cm):x28x19 cm
Średnica (cm):28 cm
Kolor:biały
Producent:KARTELL
Materiał:tworzywo
Uwagi dot. materiału:technopolimer termoplastyczny
Informacja o kolorach:bialy
Dług x szer x wys:28x28x19 cm
Cena:
1 220 zł

Proszę wpisać miejscowość potencjalnej dostawy.
Przyspieszy to realizację zapytania i ułatwi przydzielenie do odpowiedniego oddziału.Zostaw nam swój numer telefonu lub e-mail, na pewno odpowiemy

Rozwiąż równanie (antyspam) 1 + 2 + 3 =