58 770 47 00
Strona korzysta z plików cookies w celu poprawienia jakości usług zgodnie z Polityką Cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.
Na zakładkach powyżej możesz wybrać odpowiedni dział sklepu.

Bloom oprawa wiszaca 3x33W G9 d28cm bialy

Bloom oprawa wiszaca 3x33W G9 d28cm bialy
Indeks: 16184    |   Nr. katalogowy: 9260/03 Dostępny
Wariant:  

Bloom

Podoba Wam się pomysł umieszczenia kwiatowej kompozycji na stole? Rodzina lamp Bloom New o elipsoidalnym kształcie, charakteryzująca się oryginalną strukturą pokrytą b łyszczącymi kwiatami, czystymi i cennymi jak kryształ, obejmuje trzy różne rozmiary i różnorodne funkcje: wisząca, kinkiet lub sufi towa. Delikatne jak wiosenne bukiety kwiatowe, oświetlenie Bloom proponuje niespotykane odcienie wielokolorowe koloru lawendy i mięty lub elegancką barwę monochromatyczną przeźroczystą i b iałą.
Światło emitowane przez umieszczone wewnątrz korpusu żarówki przechodzi przez otwory i odbija się od mieniących powierzchni płatków kwiatowych generując niezliczone refl eksy.
Ostatni model wiszący, w wersji "extra large" (Big Bloom S0), idealnie nadaje się do pomieszczeń mieszkalnych, jak i lokali publicznych, którym chce się nadać elegancki wygląd pełen przepychu. Model może być stosowany pojedynczo lub w połączeniu z mniejszymi modelami Bloom (S1 i S2), aby dodać życia wspaniałym kompozycjom świetlnym.

Projekt: Ferruccio Laviani
 
Materiał: Technopolimer barwiony w masie

Średnica: 28cm
Wysokość abażura: 19cm
Długość: 29/219cm
Ciężar: 1,62kg
 
Produkcja: Włochy

Źródło światła w zestawie:Tak
Wysokość (cm):x28x19 cm
Średnica (cm):28 cm
Kolor:biały
Producent:KARTELL
Materiał:tworzywo
Uwagi dot. materiału:technopolimer termoplastyczny
Informacja o kolorach:bialy
Dług x szer x wys:28x28x19 cm
Cena:
1 098 zł

Proszę wpisać miejscowość potencjalnej dostawy.
Przyspieszy to realizację zapytania i ułatwi przydzielenie do odpowiedniego oddziału.Zostaw nam swój numer telefonu lub e-mail, na pewno odpowiemy

Rozwiąż równanie (antyspam) 1 + 2 + 3 =