Strona korzysta z plików cookies w celu poprawienia jakości usług zgodnie z Polityką Cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.
Na zakładkach powyżej możesz wybrać odpowiedni dział sklepu.

Lampy sufitowe

sufitowa belka świetlna

 
 Belki świetlne ze sklepu KOMA to funkcjonalne, praktyczne a jednocześnie nowoczesne rodzaje oświetlenia, które idealnie sprawdzają się głównie w przestronnych pomieszczeniach.
Nie znaczy to jednak, że belki świetlne nie mogą być używane w mniejszych wnętrzach. Bardzo dobrze sprawdzają się jako lampy łazienkowe. Ciekawy wygląd belek świetlnych przeznaczonych do wnętrz łazienek sprawia, że nikt nie przejdzie obok nich obojętnie. Skupiają na sobie uwagę, jednocześnie nadając również przestrzeni nowoczesnego i lekkiego wyglądu. Dodatkowo taki rodzaj lamp pozwala na dokładne oświetlenie łazienki lub innego pomieszczenia, w którym zostaną użyte.
Belki świetle ze sklepu KOMA sprawdzą się jako oświetlenie dla: wnętrz hoteli, biur, korytarzy, hal, magazynów, garaży, piwnic lub poszczególnych wnętrz, należących do strefy publicznej. Kreatywnych klientów zachęcamy również do użycia ich przy aranżacji mniejszych, domowych przestrzeni. W tym przypadku zyskają Państwo nie tylko dobrze oświetloną przestrzeń, ale i wprowadzą do niej nietuzinkowy element wystroju.