Strona korzysta z plików cookies w celu poprawienia jakości usług zgodnie z Polityką Cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.
Na zakładkach powyżej możesz wybrać odpowiedni dział sklepu.

2014-10-23 16:24:09

Mamy zaszczyt poinformować, że firma KOMA otrzymała WYRÓŻNIENIE „CZAS GDYNI" dla najlepszej inwestycji roku 2011 za salon handlowy wraz ze studiem projektowania.
Nagroda Przewodniczącego Rady Miasta za najlepszą Gdyńską Inwestycję Roku „Czas Gdyni" przyznawana jest co roku gdyńskim inwestorom, osobom fizycznym lub prawnym, którzy najbardziej przyczynili się do rozwoju miasta w minionym roku.

Nowy budynek mieści salon handlowy z ekspozycją sprzętu i systemów oświetleniowych znanych światowych marek, a także studio projektowania, realizacji i zarządzania światłem. Skupi uwagę klientów najnowszymi trendami i niebanalnym designem w branży oświetleniowej.
Budynek zrealizowano na działce w narożniku Al. Zwycięstwa i ul. Lutyckiej.
Obiekt stanowi trzykondygnacyjna prostopadłościenna bryła z dużymi otworami okiennymi na elewacji, zdynamizowana wysuniętymi fragmentami i przykryta płaskim dachem schowanym za prostą attyką. Jasna elewacja wyłożona płytami kamiennymi w kondygnacji parteru nawiązuje do modernistycznego nurtu gdyńskiej architektury.

WRÓĆ DO LISTY