Lampa wisząca VALLEY wykonana - naturalnego marmuru, prezentuje nowoczesną - jednocześnie wyrafinowaną formę. Smukły, podłużny element - kamienia został zawieszony na minimalistycznych, czarnych wspornikach, co tworzy efekt lekkości przy zachowaniu wyrazistego, luksusowego charakteru materiału. To oświetlenie, które wyróżnia się autentyczną strukturą marmuru - stanowi mocny, dekoracyjny akcent - przestrzeni.
| Styl: | Nowoczesne |
| Przeznaczenie: | Sypialnia, Pokój, Kuchnia / Jadalnia, Salon |
| Źródło światła w zestawie: | Tak |
| Źródło światła: | LED - zintegrowany |
| Moc źródła: | 25W |
| Barwa światła : | 3000K |
| Strumień światła: | 1500lm |
| Napięcie zasilania: | 230V |
| Wysokość (cm): | 180 |
| Długość (cm): | 125 |
| Stopień ochrony IP: | IP20 |
| Materiał: | marmur, aluminium |
| Funkcja ściemniania: | Tak |
| Ilość punktów świetlnych: | 1 |
| Kolor pełna nazwa: | czarny |