Strona korzysta z plików cookies w celu poprawienia jakości usług zgodnie z Polityką Cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.
Na zakładkach powyżej możesz wybrać odpowiedni dział sklepu.

lampa natynkowa tuba

 

Lampa natynkowa tuba

Lampy natynkowe tuby ze względu na swoją prostą formę pasuję do każdego wnętrza, zwłaszcza nowoczesnego. Nie narzucają się swoją obecnością. Mimo prostej formy tub natynkowych, oferujemy modną kolorystykę, tak aby dobrać kolor oprawy do koloru wnętrza. W naszej ofercie znajdziecie białe, czarne, złote, srebrne, a także złotoróżowe oprawy natynkowe.

Lampy natynkowe tuby - funcjonalne rozwiązanie

Lampy natynkowe tuby to także sprawdzone rozwiązania oświetleniowe. Wiele modeli wyposażona jest w możliwość regulacji kierunku padania światła. Dzięki temu można osiągnąć różne efekty oświetleniowe: od dokładnego oświetlenia powierzchni, na którą pada światło, poprzez delikatne podświetlenie wybranego elementu przez skierowanie źródła światła, np. na ścianę.

Oprawy natynkowe tuby umieszcza się na suficie w kuchni, łazience, korytarzu, a także pokojach. Znaczna część modeli posiada wodoodporną konstrukcję. W przypadku umieszczania ich w bliskim sąsiedztwie wody, warto wybrać oprawy natynkowe tuby z wysokim stopniem szczelności (IP).