Strona korzysta z plików cookies w celu poprawienia jakości usług zgodnie z Polityką Cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.
Na zakładkach powyżej możesz wybrać odpowiedni dział sklepu.

PRACA - rekrutacja 2021
Przedsiębiorstwo Handlowe KOMA to jeden z liderów polskiego rynku w branży oświetleniowej, działający od 30 lat. Posiadamy sieć salonów firmowych w Trójmieście i Warszawie. Stale rozwijamy się, rozszerzając zakres działalności i wzbogacając naszą ofertę produktową.

Jeśli jesteś osobą posiadającą doświadczenie w naszej branży, ambitną, zaangażowaną w pracę i cenisz sobie pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, to jesteś osobą, której szukamy. Firma KOMA Oświetlenie jest firmą rodzinną z unikalną historią. Dbamy o tradycję, ale też o ciągły rozwój i podwyższanie standardów. Zatrudniamy osoby, która są zaangażowane w realizację swoich działań, współtworzą pozytywną atmosferę i współdzielą swoje doświadczenie z innymi pracownikami.
Prowadzimy rekrutację ciągłą jako stały proces zbierania zgłoszeń CV wybierając intersujące nas osoby do listy rezerwowej jako potencjalnych kandydatów.

Na obecną chwilę interesują nas specjaliści w lokalizacjach naszych oddziałów w Trójmieście na stanowiska:

  • Specjalista d/s obsługi klienta z doświadczeniem w branży oświetlenia
  • Specjalista d/s wprowadzania produktów na stronę internetową 

Oferujemy:

atrakcyjne warunki zatrudnienia w zależności od Twoich predyspozycji.
• zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• doskonałą atmosferę pracy w gronie pracowników o dużym doświadczeniu.
• możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych w ramach szkoleń branżowych.
• zatrudnienie w ramach umowy o pracę
• dobre lokalizacje naszych oddziałów umożliwiają korzystania z dogodnych środków komunikacji.
• bezpłatny parking na terenie firmy
• dodatki do pensji za określone zakresy obowiązków.

Zapewniamy:

• Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia w zależności od Twoich predyspozycji
• Możliwość zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Ciekawą i rozwijającą pracę oraz możliwość zdobycia dużego doświadczenia zawodowego
• Przyjazną atmosferę w kreatywnym zespole ludzi związanych z firmą od wielu lat

Zapraszamy do naszego zespołu.

Dokumenty rekrutacyjne (CV oraz list motywacyjny) z zaznaczoną nazwą stanowiska i dopiskiem  miejsca pracy prosimy przesyłać mailem na : rekrutacja@koma.lux.pl

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do dokumentów rekrutacyjnych klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez P.H KOMA Maciej Mroczkiewicz z siedzibą w Gdańsku przy ul. Piastowskiej 13 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla potrzeb procesu rekrutacji.”

Administratorem Twoich danych osobowych jest Maciej Mroczkiewicz P.H. KOMA z siedzibą Gdańsk ul. Piastowska 13 adres e-mail: koma@koma.lux.pl
Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyraziłeś stosowną zgodę w treści swojej aplikacji.
Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.
Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.
Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji / przez okres 1 roku od momentu otrzymania od Ciebie aplikacji.
Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.
Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.