Strona korzysta z plików cookies w celu poprawienia jakości usług zgodnie z Polityką Cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.
Na zakładkach powyżej możesz wybrać odpowiedni dział sklepu.

lampa podłogowa led

 

Lampa podłogowa led — energooszczędność

Lampa podłogowa led to polecane oświetlenie dla wszystkich, którzy cenią sobie energooszczędność.
Lampy led podłogowe to świetna alternatywa dla tradycyjnych lamp. Zużywają mniej energii, są bardziej wydajne i są tańsze w utrzymaniu. Warto wiedzieć, że niektóre modele mogą kosztować nawet do 90% mniej niż te tradycyjne. W szczególności, gdy wybierze się sprawdzonych producentów.
Lampy podłogowe LED są też bardzo łatwe w montażu i mogą być używane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń.
Zwolennicy subtelnego oświetlenia, mogą wybrać nawet 3W lampy. Takie lampy oświetlają równomiernie i nie oślepiają. Warto jeszcze dodać, że mają one kilkanaście lat gwarancji.


Lampy podłogowe led — komfort użytkowania

Lampy podłogowe led są bardzo wygodne w użytkowaniu. Łatwo się je włącza i wyłącza, a niektóre modele posiadają dodatkowe funkcje, takie jak regulacja intensywności światła.
Lampy podłogowe led są uniwersalnymi lampami. Możesz postawić je w dowolnym miejscu, przenosić z miejsca na miejsce. Lampa stojąca led zapewnia interesującą grę światła i cienia. Jest sprzymierzeńcem w budowaniu nastroju. Lampy stojące led dają delikatne światło. Świetnie sprawdzą się podczas wieczornych rozmów, czytania książek. Ich ogromną zaletą jest to, że aby je wyłączyć, nie musisz specjalnie wstawać z łóżka, wystarczy nacisnąć wyłącznik albo wyłączyć je za pomocą dedykowanego pilota.
Jasne, intensywne światło ledowe jest łatwe do regulacji. Nie trzeba ograniczać się do jednego koloru światła, można wybrać lampę z możliwością regulacji barwy i natężenia.


Lampy podłogowe led to doskonały wybór jeśli chcesz dodać odrobinę komfortu i stylu do swojego domu.
 

Lampy stojące led do salonu wspaniale się prezentują  — w tym wypadku mogą stanowić jego wizytówkę. Stanowią funkcjonalny i dekoracyjny dodatek. Podczas kameralnych spotkań delikatnie rozświetlą salon. A wieczorem sprawią, że wnętrze będzie się prezentowało przytulnie.