Strona korzysta z plików cookies w celu poprawienia jakości usług zgodnie z Polityką Cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.
Na zakładkach powyżej możesz wybrać odpowiedni dział sklepu.

lampa podłogowa led

 

Lampa podłogowa led — energooszczędność

Lampa podłogowa led to polecane oświetlenie dla wszystkich, którzy cenią sobie energooszczędność. Wybierając sprawdzonych producentów, można zaoszczędzić nawet do 90%. Zwolennicy subtelnego oświetlenia, mogą wybrać nawet 3W lampy.

Lampy podłogowe led — komfort użytkowania

Lampy podłogowe led są użytecznymi lampami. Możesz postawić je w dowolnym miejscu, przenosić z miejsca na miejsce. Lampa stojąca led zapewnia interesującą grę światła i cienia. Jest sprzymierzeńcem w budowaniu nastroju. Lampy stojące led dają delikatne światło. Świetnie sprawdzą się podczas wieczornych rozmów, czytania książek. Ich ogromną zaletą jest to, że aby je wyłączyć, nie musisz specjalnie wstawać z łóżka, wystarczy nacisnąć wyłącznik albo wyłączyć je za pomocą dedykowanego pilota.

Lampy stojące led do salonu wspaniale prezentują  — w tym wypadku mogą stanowić jego wizytówkę. Stanowią funkcjonalny i dekoracyjny dodatek. Podczas kameralnych spotkać delikatnie rozświetlą salon.