Strona korzysta z plików cookies w celu poprawienia jakości usług zgodnie z Polityką Cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.
Na zakładkach powyżej możesz wybrać odpowiedni dział sklepu.

PRACA - rekrutacja 2021

Przedsiębiorstwo Handlowe KOMA to jeden z liderów polskiego rynku w branży oświetleniowej, działający od 30 lat. Posiadamy sieć salonów firmowych w Trójmieście i Warszawie . Stale rozwijamy się, rozszerzając zakres działalności i wzbogacając naszą ofertę produktową.

Jeśli jesteś osobą posiadającą doświadczenie w naszej branży, ambitną, zaangażowaną w pracę i cenisz sobie pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, to jesteś osobą, którą szukamy. Firma KOMA Oświetlenie jest firmą rodzinną z unikalną historią. Dbamy o tradycję, ale też o ciągły rozwój i podwyższanie standardów. Zatrudniamy osoby, która są zaangażowane w realizację swoich działań, współtworzą pozytywną atmosferę i współdzielą swoje doświadczenie z innymi pracownikami.


Prowadzimy rekrutację ciągłą jako stały proces zbierania zgłoszeń CV wybierając intersujące nas osoby do listy rezerwowej jako potencjalnych kandydatów. Na tą chwile interesują nas specjaliści w lokalizacjach naszych odziałów w Trójmieście na stanowiskach:

 • Specjalista d/s marketingu i obsługi strony internetowej
 • Specjalistę d/s obsługi klienta z doświadczeniem w branży oświetlenia 
 • Elektryka do obsługi serwisu i klienta z uprawnieniami i prawo jazdy kat.B
 • Specjalistę d/s oświetlenia ze znajmością projektowania oświetlenia w Dialuxie

Oferujemy:


 • atrakcyjne warunki zatrudnienia w zależności od Twoich predyspozycji.
 • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
 • doskonałą atmosferę pracy w gronie pracowników o dużym doświadczeniu.
 • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych w ramach szkoleń branżowych.
 • zatrudnienie w ramach umowy o pracy.
 • dobre lokalizacje naszych oddziałów umożliwiają korzystania z dogodnych środków komunikacji.
 • bezpłatny parking na ternie  firmy 
 • dodatki do pensji za określone zakresy obowiązków. 

Pełną ofertę (CV oraz list motywacyjny) z zaznaczoną nazwą stanowiska i dopiskiem i miejsca pracy  prosimy przesyłać na e-mailem : 
rekrutacja@koma.lux.pl
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do dokumentów rekrutacyjnych klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez P.H KOMA Maciej Mroczkiewicz z siedzibą w Gdańsku przy ul. Piastowskiej 13 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla potrzeb procesu rekrutacji.”

Jeżeli chcesz, aby Twoje dokumenty rekrutacyjne zostały wykorzystane dla naszych przyszłych rekrutacji, prosimy o umieszczenie dodatkowo następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez P.H KOMA Maciej Mroczkiewicz z siedzibą w Gdańsku przy ul. Piastowskiej 13 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”


Miejsce pracy: Gdańsk, Gdynia , Warszawa .

Gdańsk:
Centrum Oswietlenia  KOMA  
 Gdańsk ul.Piastowska 13
Gdynia:
Salon Firmowy KOMA  Gdynia ul 
Kaczewska 4
Warszawa:
Salon firmowy KOMA 
 Warszawa ul Czerniakowska 42

Proces rekrutacji:

Nasza firma korzysta z rekrutacji wewnętrznych oraz zewnętrznych. W pierwszym etapie rozsyłamy informację o wolnym etacie do naszych pracowników. Jeśli nie pojawią się kandydaci spełniający nasze oczekiwania, firma rusza z rekrutacją zewnętrzną.

Proces rekrutacji może składać się z kilku etapów. W większości stanowisk korzystamy z dwóch etapów:
1. Analiza przesłanych aplikacji oraz rozmowa telefoniczna, po której kandydat zapraszany jest na drugi etap
2. Rozmowa kwalifikacyjna z kierownikiem działu lub jeśli zaistnieje taka potrzeba z szefem firmy.
Po spotkaniach z umówionymi osobami dokonujemy wyboru najlepszego kandydata. Po zakończonej rekrutacji informujemy wszystkie zaproszone osoby o rezultatach również w przypadku informacji odmownej.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Maciej Mroczkiewicz P.H. KOMA z siedzibą Gdańsk ul. Piastowska 13 adres e-mail: koma@koma.lux.pl
Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyraziłeś stosowną zgodę w treści swojej aplikacji.
Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.
Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.
Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji / przez okres 1 roku od momentu otrzymania od Ciebie aplikacji.
Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.
Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.