Strona korzysta z plików cookies w celu poprawienia jakości usług zgodnie z Polityką Cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.
Na zakładkach powyżej możesz wybrać odpowiedni dział sklepu.

oświetlenie obrazów

 

Oświetlenie obrazów


W oświetleniu obrazów czy zdjęć najważniejsze jest skierowanie strumienia świetlnego na obrazy, fotografie itd., w celu ekspozycji oraz zwrócenia uwagi osób oglądających. Odpowiednie oświetlenie obrazu można dokonać kilka sposobami (oczywiście w zależności od możliwości).
Idealnym rozwiązaniem lampy do obrazów może okazać się kinkiet nad obraz, który zapewnia mocne rozproszone światło. Kinkiety do obrazów montuje się na wysięgniku lub przylegające do ściany.
Podłużny, niski żyrandol z podłużną listwą, wiszącymi oprawami, reflektorami również może skutecznie oświetlić obraz. Lampka nad obraz powinna być zamontowana ok. 50 cm nad dziełem. Najczęściej ma to zastosowanie w galeriach sztuki oraz muzeach. Najprostszym sposobem na oświetlenie obrazów jest użycie lampy stojącej. Ruchomy klosz to rozwiązanie pozwalające skierować światło bezpośrednie na dzieło. W domu sprawdzą się również małe reflektory. Reflektory warto ustawić naprzeciwko obrazu, by światło obejmowało obraz.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo duży wybór oświetlenia do obrazów, które z pewnością świetnie wyeksponuje Państwa dzieła. Mamy oświetlenie obrazu z ledowym źródłem światła. Nasze lampy do podświetlania obrazów wykonane są z najwyższej jakości materiałów, w trosce o każdy szczegół.