Strona korzysta z plików cookies w celu poprawienia jakości usług zgodnie z Polityką Cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.
Na zakładkach powyżej możesz wybrać odpowiedni dział sklepu.

lampy wpuszczane w sufit

 

Lampy wpuszczane w sufit

Oprawy wpuszczane w sufit inaczej określane jako lampy wpustowe lub oczka to niewielkie oprawy oświetleniowe umieszczane w suficie. Sprawdzają się jako oświetlenie główne, rozproszone, akcentujące wybrane fragmenty pomieszczeń lub przedmioty – często cenne dzieła sztuki.

Oprawy wpuszczane w sufit podwieszany

Lampy wpustowe instaluje się w sufitach podwieszanych, aby uzyskać niepowtarzalne efekty, stworzyć ciepłą, przytulną, a także tajemniczą atmosferę, podkreślić niebanalne kształty wybranych przedmiotów lub prawidłowo oświetlić miejsce pracy poprzez oświetlenie punktowe.
Oświetlenie punktowe led w sufitach podwieszanych daje nastrojowe światło w salonie czy pokoju dziennym, równomiernie oświetla kuchnię czy łazienkę, daje złudzenie dziennego światła w pozbawionym okien hallu czy na klatce schodowej. Łączą estetyczny i funkcjonalny aspekt oświetlenia.

U nas znajdziesz lampy wpuszczane w sufit, które pasują zarówno do wnętrz nowoczesnych, jak i tych urządzonych w stylu tradycyjnym. Posiadamy oprawy wpuszczane w podwieszany sufit  stałe i nastawne, w których można regulować kąt padania światła, pojedyncze, do szynoprzewodów, ledowe.

Prawidłowo zaaranżowane oświetlenie sufitów pozwoli stworzyć funkcjonalne i dekoracyjne rozwiązanie, które będzie służyć przez długie lata.