Strona korzysta z plików cookies w celu poprawienia jakości usług zgodnie z Polityką Cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.
Na zakładkach powyżej możesz wybrać odpowiedni dział sklepu.

Lampy stołowe

 

Lampy stołowe


Lampy stołowe są niezbędnymi elementami wyposażenia niemal każdego wnętrza. Świetnie sprawdzą się w salonie, jadalni, kuchni, sypialni, super będą prezentować się także w większej łazience. Często kupowane są do hoteli, restauracji, gdzie wprowadzają nastrojową, kameralną atmosferę. Lampa stołowa w zależności od rodzaju pomieszczenia pełnią inną funkcję – od nietuzinkowego elementu aranżacji wnętrza, po oświetlenie niezbędne podczas pracy i w chwili relaksu.
Ciepłe, okalające światło klasycznej lampy stołowej pozwala skupić się podczas czytania lub nad wykonywaną pracą. Lampa gabinetowa staje się nieodzownym elementem wyposażenia biura lub gabinetu. Nastrojowe lampy stołowe wprowadzają do wnętrza kojący klimat. Nadają pomieszczeniu spokojną aurę, która wpływa na nasze samopoczucie. Lampy nocne pozwalają wyciszyć emocje, nagromadzone w ciągu dnia.

Lampy stołowe - piękna dekoracja wnętrza


Lampy stołowe, poza aspektem funkcjonalnym, mają działać również na zmysł estetyczny. Lampy stołowe nowoczesne to produkty podkreślające charakter aranżacji wnętrza. Ze względu na niezwykły sposób, w jaki zostały zaprojektowane, stają się niekiedy małymi dziełami sztuki. W KOMA znajdziecie lampy w różnych stylach: lampy stołowe nowoczesne, industrialne, glamour

Lampki stołowe na baterie


Dużą popularnością cieszą się również lampki stołowe na baterie. Tego typu modele to mobilne lampki - możesz ustawić je w każdym miejscu, również na zewnątrz. Często nie zawierają przewodu, co poprawia ich estetykę. 

Powodzeniem cieszą się także pięknie wykonane lampy na komodę.

Duży wybór lamp stołowych w sklepie KOMA pozwala na zakup właściwego i niebanalnego oświetlenia, odpowiadającego potrzebom użytkowników oraz samego wnętrza.