Strona korzysta z plików cookies w celu poprawienia jakości usług zgodnie z Polityką Cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.
Na zakładkach powyżej możesz wybrać odpowiedni dział sklepu.

kinkiety led

 

Kienkiety led

Kinkiety led to polecane rozwiązanie do miejsc, które chcemy podkreślić wiązką światła. Sprawdzą się zwłaszcza w sypialni, gdzie nadadzą romantyczną atmosferę. Możesz także za pomocą nowoczesnego kinkietu led wyczarować piękną grę światła i cienia na ścianie w salonie, kuchni, łazience, przedpokoju. Efekt na pewno będzie ciekawszy w przypadku kinkietów o ażurowych kształtach.

Kinkiet led nad lustro cieszy się sporym powodzeniem ze względu na swoją funkcjonalność i dekoracyjność. Odpowiednio dobrany dobrze nas oświetli, ale będzie także piękną ozdobą wnętrza.

Wybierając kinkiet łazienkowy led, warto kierować się klasą IP. Natomiast kinkiet łazienkowy nad lustro led powienien mieć odpowiednią moc oświetlenia. Z kolei kinkiety led do salonu mogą być odważnymi formalnie rozwiązaniami i elementem wyróżniającym salon.
Kinkiety led do sypialni powinny emitować ciepłe światło. Dobrze sprawdzą się modele z regulacją stopnia oświetlenia.


Kinkiet led to także oszczędność energii. Jeżeli wolicie przytulniejszą atmosferę, to warto wybrać oświetlenie z mniejszą mocą, np. 3 W. Z kolei sympatycy mocniejszego oświetlenia danego miejsca, wybiorą rozwiązania 7, 8 W, co też w dalszym ciągu jest efektywniejsze niż tradycyjne źródła oświetlenia.
W naszej ofercie dostaniecie nowoczesne i tradycyjne kinkiety ledowe.