HOLLOW LED hermetic recessed
Źródło światła: LED zintegrowane
Dostępna temperatura barwowa: 2700K/3000K/4000K
Zawiera zintegrowane źródło światła.
| Styl: | Nowoczesne |
| Przeznaczenie: | Łazienka |
| Źródło światła w zestawie: | Tak |
| Źródło światła: | LED - zintegrowany |
| Moc źródła: | 6W |
| Barwa światła : | 2700K |
| Współczynnik oddawania barw (CRI): | CRI>90 |
| Strumień światła: | 637lm |
| Kąt rozsyłu światła: | 49° |
| Napięcie zasilania: | 48VDC |
| Producent: | AQFORM |
| Średnica (cm): | 6,3 |
| Stopień ochrony IP: | IP65 |
| Kolor producenta: | 12 Czarny |
| Materiał: | aluminium |
| Uwagi dot. materiału: | Wymiar montażowy: Φ56mmHmin: 100mm |
| Ilość punktów świetlnych: | 1 |
| Kolor pełna nazwa: | czarny |