Minimalistyczna oprawa typu downlight do montażu wpuszczanego. Nadaje się również do użytku zewnętrznego. Obudowa z aluminium i pierścień ze stali nierdzewnej AISI 316L. Szeroki wybór temperatur barwowych. Przezroczysty szklany klosz. Produkt posiada stopień ochrony IP 67 i jest wyposażony w zintegrowany system Aquastop chroniący przed wnikaniem wody i wilgoci.
| Styl: | Nowoczesne |
| Przeznaczenie: | Oświetlenie zewnętrzne |
| Źródło światła w zestawie: | Tak |
| Źródło światła: | LED - zintegrowany |
| Moc źródła: | 6,5W |
| Barwa światła : | 2700K |
| Współczynnik oddawania barw (CRI): | CRI 90 |
| Strumień światła: | 575lm |
| Producent: | LOMBARDO |
| Kąt rozsyłu światła: | 25° |
| Napięcie zasilania: | 24V |
| Stopień ochrony IP: | IP67 |
| Materiał: | aluminium |
| Funkcja ściemniania: | Tak |
| Ilość punktów świetlnych: | 1 |
| Kolor pełna nazwa: | szary |