Strona korzysta z plików cookies w celu poprawienia jakości usług zgodnie z Polityką Cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.
Na zakładkach powyżej możesz wybrać odpowiedni dział sklepu.

Kartell

 
KARTELL
Wyrazisty kolor, nowoczesny kształt i bogate, niebanalne zdobienia to cechy, które sprawiają, że przedmioty Kartell przyciągają spojrzenia wszystkich gości. Sklep KOMA proponuje finezyjne i niezwykle odważne projekty tego producenta. Gwarantujemy, że ożywią one każde wnętrze, a także sprawią, że stanie się ono co najmniej nieszablonowe.
Bardzo dobrej jakości tworzywa, z których wykonane są produkty Kartell, pozwalają na kreatywne rozwiązania w kwestii przedmiotów Oświetlenie imitujące kwiatowe kompozycje, niezwykłe modele, które nazwać można wręcz rzeźbionymi oraz współczesne projekty na nowo interpretacje barokowy styl, bogaty w detale. Tak finezyjne przedmioty Kartell, proponowane Państwu w sklepie KOMA, to idealne rozwiązane dla tych, którzy cenią sobie oryginalny styl wnętrz. Najbardziej charakterystyczną cechą  jest to, że niezależnie od wybranej formy, zawsze zwraca ono na siebie uwagę.
Niezwykle piękne oświetlenie producenta stworzone zostało z myślą o funkcjonalności oraz estetyce. To właśnie nimi odznaczają się te nowoczesne, a jednocześnie bardzo luksusowe przedmioty tego włoskiego producenta.