Strona korzysta z plików cookies w celu poprawienia jakości usług zgodnie z Polityką Cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.
Na zakładkach powyżej możesz wybrać odpowiedni dział sklepu.

Orion lustra, kryształ

Specjalny środek w sprayu do czyszczenia kryształów bezsmugowy.

specjalny środek w sprayu do czyszczenia kryształów bezsmugowy. Orion ORION
Indeks: 103359    Dostępny

Spray do czyszczenia kryształów i lamp kryształowych

Spray do czyszczenia jest  odpowiednio przygotowany do samodzielnego czyszczenia wszytkich rodzajów kryształów również tych zamontowanych na lampach nie pozostawiając żadnych smug . Niemal samodzielnie nadaje blasku lampom kryształowym i kryształowym  żyrandolom. Powinien być dostępny w kazdym miejscu gdzie występuja kryształy i chce sie je utrzymac w pełnym blasku.

 Ten środek do czyszczenia kryształów automatycznie czyści kryształy, żyrandole, metale i szkło (nie plastik). Procedura jest prosta - spryskaj kryształy, które chcesz wyczyścić, aż brud  spłynie.

 

Kolor pełna nazwa:przezroczysty
Producent:ORION

Przed użyciem należy wyłączyć światło i bezpieczniki. Oprawki elektryczne zabezpieczyć przed wnikaniem środka woreczkami foliowymi. Lampa musi być pozbawiona napięcia. Ponowne włączenie powinno nastąpić dopiero po całkowitym wyschnięciu. Zabezpieczyć podłogę, mebel przed spływającymi kroplami substancji.


Proszę wpisać miejscowość potencjalnej dostawy.
Przyspieszy to realizację zapytania i ułatwi przydzielenie do odpowiedniego oddziału.Zostaw nam swój numer telefonu lub e-mail, na pewno odpowiemy

Rozwiąż równanie (antyspam) 1 + 2 + 3 =