Strona korzysta z plików cookies w celu poprawienia jakości usług zgodnie z Polityką Cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.
Na zakładkach powyżej możesz wybrać odpowiedni dział sklepu.

La wazon-donica

Boheme wazon d34cm h42.5cm butelkowa zielen

boheme wazon d34cm h42.5cm butelkowa zielen La KARTELL
Indeks: 17496    |   Nr. katalogowy: 8872/V3

La Boheme
 
Po raz kolejny kreacyjny geniusz Starcka i technologia fi rmy Kartell tworzą rewolucyjny i fascynujący projekt: La Bohčme, kolekcja taboretów odwołujących się swoim kształtem do cennych amfor. Istnieją dwie kolekcje: La Bohčme 2 i La Bohčme 3, każda odwołuje się do odmiennego obrazu amfory, każdy taboret ma delikatny i cenny wygląd oraz stabilne i funkcjonalne siedzisko. Tylko wyjątkowa technologia, opracowana po raz pierwszy w biurze projektowym fi rmy Kartell, pozwoliła na zrealizowanie kolekcji całkowicie przeźroczystych taboretów, o wywierającym duże wrażenie kształcie. Taborety La Bohčme mogą egzystować wszędzie, w salonie, ogrodzie, na tarasie i w kuchni. Oprócz taboretów, są też dostępne różnokolorowe wazony. Eleganckie wzornictwo, barwy i materiał wyróżniają wazony, idealnie nadające się do realizacji oryginalnych i kreatywnych dekoracji nadając każdemu wnętrzu indywidualny wygląd.

Projekt: Philippe Starck
 
Materiał:

poliwęglan przeźroczysty lub barwiony w masie

Średnica: 34 cm
Wysokość: 42,5 cm
Ciężar: 1,82 kg

Produkcja: Włochy

Wysokość (cm):x34x42,5 cm
Materiał:tworzywo
Uwagi dot. materiału:poliweglan przezroczysty lub barwiony w masie
Producent:KARTELL
Informacja o kolorach:butelkowa zielen
Dług x szer x wys:34x34x42,5 cm
Kolor pełna nazwa:zielony

Proszę wpisać miejscowość potencjalnej dostawy.
Przyspieszy to realizację zapytania i ułatwi przydzielenie do odpowiedniego oddziału.Zostaw nam swój numer telefonu lub e-mail, na pewno odpowiemy

Rozwiąż równanie (antyspam) 2 + 10 - 1 =