Strona korzysta z plików cookies w celu poprawienia jakości usług zgodnie z Polityką Cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.
Na zakładkach powyżej możesz wybrać odpowiedni dział sklepu.

Porządek na półkach

2014-09-08 11:31:47


Zbliża się nieubłaganie sezon jesienny, a wraz z nim pogoda i klimat na nadrobienie zaległości w lekturze. Dla tych z nas, co wciąż kolekcjonują nowe książki projektanci przygotowali parę propozycji ich składowania.


Pierwsza propozycja to regał stworzony bez żadnych kompromisów. Z pracowni młodych projektantów, gdzie pomysły budzą się do życia. Obiekt, stworzony do bardzo przyziemnej funkcji, został ponownie zdefiniowany poprzez naśladowanie ruchów będących kwintesencją natury - ruchów drzewa.

Następnego projektanta zainspirował koncept klucza otwierającego świat idei, kultur i wzorów. Projekt powstał by zaspokoić konkretną potrzebę - pragnienie by stworzyć nową konstrukcję mogącą pomieścić książki, płyty, czasopisma i inne obiekty stanowiące część naszego codziennego życia.

W następnym przypadku, projektant Mario Mazzer stworzył solidny i poważny regał. Ponakładane na siebie, częściowo się przenikające powierzchnie, tworzą asymetryczny i dynamiczny kształt o mocnej osobowości. Jest to więc projekt, który łączy geometrię i krzywe w oparciu o zaawansowaną technologię. Kształt jest otrzymywany przez formowanie obrotowe i dostępny jest w różnych kolorach.

Zobacz produkt:WRÓĆ DO LISTY